18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zestresowany kot

Je...........ik • 2020-10-18, 12:56
Jestem zdrowy nie wk***iajcie mnie


agent_kosa

2020-10-19, 05:43
Najgorsze jest jak coś przerasta, poziom nad treścią, a tu takich do ch*ja debili co to chcą się pokazać jacy to oni nie "sadistic"

RogiPierogi

2020-10-19, 16:55
wwo19994 napisał/a:

ale bym mu z checia chociaz miotla zaj***l...



Oby Tobie ktoś zaj***ł miotłą jak będziesz płakał przed operacją ratującą życie w szpitalu :D I oby gruba, brzydka piguła powiedziała Ci wtedy, że ryczysz jak p*zda :P

Rysiek Lubicz

2020-10-19, 19:06
CzerstWybut napisał/a:

Prędzej czlowieka wchodząc do domu wyczujesz niż kota. Koty w przecywieństwie do ludzi i psów nie wydzielają zapachu. Jak ktoś nie sprząta gównien z kuwety to później jebie. A gówno jak kazde inne, zwyczajnie jebie.



o kociara j***na

tytek

2020-10-19, 19:59
Miastowi debile

Lutek102

2021-11-05, 17:32
Tydzień temu byłem z Moją zaszczepić Kota u weterynarza ... mieliśmy identyczny transporter. Kot mojej dziewczyny jest jeszcze mały, ma jakieś pół roku i Uwierzcie mi , że jest przekochany, przyjacielski i grzeczny ale po 5 minutach zamknięcia w takim transporterze chciał k***icy dostać... Nie znam się absolutnie na behawiorystyce zwierząt a tym bardziej kotów ale o ile mogę wyciągnąć własne wnioski z obserwacji to strzelam, że może chodzi o coś w rodzaju poczucia bezpieczeństwa kiedy Czujesz, że masz kontrole tak jak ludzie lubią klimaty BDSM i się umawiają na słowo klucz tzn mogą zabawę przerwać w każdej chwili dzieki czemu czują komfort z poczucia kontroli i panowania nad sytuacją... tak samo kot lub wejść do pudła, szafy czy pod koc ale jak się go zamknie czy jakoś uniemożliwi mu wyjście to dostaje świra bo brak kontroli przeraża ... nie tylko ludzi ale i zwierzęta ... to tylko takie moje przypuszczenie co może chodzić... Oczywiście ja też nie pozjadałem wszystkich rozumów i tylko się dziele swoim przemyśleniem... jeśli ktoś jest weterynarzem albo behawiorystą zwierząt i ogarnia lepiej to proszę uprzejmie o wypowiedź bo sam jestem ciekaw czemu np,. kotek mojej Kobiety jest grzeczny i łagodny a w transporterze dostaje świra jakby go karmiona fetą i viagrą jednocześnie xD