18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zesrani żołnierze

Ra...........og • 2010-12-25, 19:19


Wystarczy tylko ćwiczebny granat

Sentrosi

2010-12-25, 23:28
Nie chce mi się cytować posta, ale k***a - zawodowy żołnierz z 92 rocznika, ja pie**ole .. boję się o ten kraj..

borisklinga

2010-12-26, 00:23
"Dałeś najgłupszy podpis na świecie...
zesrani ciekaw jestem jak ty byś zareagował? stres, jesteś na misji ryzykując własne życie tylko dlatego ze jakiś frajer który rządzi twoim państwem cie tam wysłał " w imię pokoju"....
pomyśl 2 razy zanim napisze "zesrani" bo chłopczyku nie masz pojęcia jak wygląda życie na misji, w ogóle nie masz pojęcia jak wygląda życie żołnierza pozdro w tym temacie.."


a Ty oczywiscie masz ? po pierwsze to nikt ich tam nie wysyła, to sa ochotnicy (czyt. przegrani, skonczeni w zyciu, nic innego nie maja) a po drugie to wez wcisnij ESC wyłacz call of duty i idz spać "żolnierzu"

ktosiek666

2010-12-26, 00:26
w sumie szkoda że nie prawdziwy granat :( było by nowe mięsko na harda :>

Gszysztow

2010-12-26, 00:48
Cały czas mam banana na buzi. Goście (chyba) na patrolu muszą uważać praktycznie na wszystko dzieci, kobiety, telefony komórkowe, siatki, paczuszki, pobocza, wyższe budynki (o ile coś zostało jak demokracja weszła...), skały. Jeszcze pewnie teren płaski jak Natasza Urbańska a tu taki psikus. Niszczą sobie nerwy, autodestrukcja jest zawsze zabawna :mrgreen:

Novotko

2010-12-26, 00:48
wilund1992 napisał/a:

Dałeś najgłupszy podpis na świecie...
zesrani ciekaw jestem jak ty byś zareagował? stres, jesteś na misji ryzykując własne życie tylko dlatego ze jakiś frajer który rządzi twoim państwem cie tam wysłał " w imię pokoju"....
pomyśl 2 razy zanim napisze "zesrani" bo chłopczyku nie masz pojęcia jak wygląda życie na misji, w ogóle nie masz pojęcia jak wygląda życie żołnierza pozdro w tym temacie..



bo ty k***a masz pojęcie...

dowcip zajebisty, a jak sp***alać chciał. przez okno byłoby szybciej :D
haha piwko :D

base

2010-12-26, 01:11
najlepsze jest to że, kierowca również uciekał :D

malibu2

2010-12-26, 01:44
base napisał/a:

najlepsze jest to że, kierowca również uciekał :D



Dziwisz się ?? - to nie pie**olony Titanic!!! :facepalm:

FreakyOmen

2010-12-26, 04:02
Ale koleś może mieć w nicku rocznik 92 co nie musi znaczyć że właśnie jest z tego roku ... Może to być rok urodzenia kurna córki itd !

patologia

2010-12-26, 12:31
Szkoda, ze ich tam nie wyj***lo =)

qsioneq

2010-12-26, 13:56
wilund1992 napisał/a:

Dałeś najgłupszy podpis na świecie...
zesrani ciekaw jestem jak ty byś zareagował? stres, jesteś na misji ryzykując własne życie tylko dlatego ze jakiś frajer który rządzi twoim państwem cie tam wysłał " w imię pokoju"....
pomyśl 2 razy zanim napisze "zesrani" bo chłopczyku nie masz pojęcia jak wygląda życie na misji, w ogóle nie masz pojęcia jak wygląda życie żołnierza pozdro w tym temacie..



a w wojsku k***a byłeś?
Nie, więc nie pie**ol. Ja jestem z rocznika 2000/2001 wiec k***a wiem co to fala w woju. Napewno ktos sie znajdzie kto wtedy tez służył. :idzwch*j:

wilund1992

2010-12-26, 14:16
czy napisalem ze jestem zolnierzem nie;) ale wiekszosc moich znajomych to zawodowi zreszta sam ide po szkole do woja btw siedze tym temacie od dziecka. A do tych co pisza ze sa tam z wlasnej woli to odpowiem. Nie nie sa ;) W amerykanskich silach zbrojnych nie zglaszaja sie ochotnicy sa wysylani przez kraj a nie tak jak u nas... gdybys byl w tym temacie bys sie orientowal. fakt faktem to jest ich zawod;) zgodze sie;) ale jestem ciekaw czy bylo by Ci do smiechu na ich miejscu:P a koledze z rocznika poboru 2000/2001 moge powiedziec tyle ze fala byla i dalej jest mimo ze nie ma obowiazkowej sluzby;)

wojtas2200

2010-12-26, 14:53
Prawidłowa reakcja kierowcy. Zachowanie godne orderu orła białego, miejscu na Wawelu i krzyża w każdym możliwym miejscu. Fachowo i z gracją sp***olił od kierownicy pie**oląc to, czy auto dalej jedzie! Mój idol k***a!

HighEnd

2010-12-26, 16:05
wojtas2200 napisał/a:

Prawidłowa reakcja kierowcy. Zachowanie godne orderu orła białego, miejscu na Wawelu i krzyża w każdym możliwym miejscu. Fachowo i z gracją sp***olił od kierownicy pie**oląc to, czy auto dalej jedzie! Mój idol k***a!




ja wiem że ty byś zaparkował na ręcznym, przeleciał afgańską sierotę, zapalił i wyszedł z uśmiechem na twarzy...

twojastara00

2010-12-26, 22:43
haha posrani jak murzyn na dworcu pkp w katowicach

HighEnd

2010-12-27, 01:34
Kozogłowy napisał/a:



Mając 10 lat byłeś w wojsku?
Też się bawiłem patykiem.




Oj ty głuptasku Kozogłowy... 2000/2001 to rok służby....