18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zesrał sie pan

~Angel • 2017-08-02, 14:43
Tak.
A o co chodzi?


Lucian201

2017-08-02, 15:03
Zesrał się w autobusie ale do szkoły/pracy dojedzie czysty . Często się zastanawiam co ja bym zrobił w takiej sytuacji gdyby to Mi zostały tylko 2 opcje zesrać się w gacie czy postąpić jak wyżej

kevlarx

2017-08-02, 15:06
@up
ch*ja byś zrobił.

jestę ekspertę.

Rangald

2017-08-02, 15:47
kevlarx napisał/a:

@up
ch*ja byś zrobił.

jestę ekspertę.



Osobiście uważam, że nie miałby opcji nic nie zrobienia.

ghuman4

2017-08-02, 17:04
Ta jego nieudawana subtelność wskazuje na to że dla niego sranie w miejscach publicznych wśród tłumu ludzi to coś naturalnego..

Maxi96

2017-08-02, 17:07
-Wchodzę na Sadistic.pl by obejrzeć co nowego....

-Patrze Angel dodał jakiś filmik...

-Facet sra w autobusie :ciasteczkowy2:


Jak zwykle moderacja nie zawiodła mnie :idzwch*j:

kevlarx

2017-08-02, 17:17
@Rangald
Mógł po prostu wysiąść.

Brakuje tylko, żeby sobie jeszcze gazetę wyjął i zaczął czytać.

waloos

2017-08-02, 17:54
Jak j***ny zostawił papierzaka :D

Swoją drogą to nie ogarniam ludzi którzy nie potrafią przetrzymać gówna. Jeszcze nigdy w życiu nie zdarzyło mi się, żebym musiał srać awaryjnie w krzakach czy jakimś innym niespodziewanym kiblu.
Nawet jak byłem chory i miałem sraczkę, to nad tym panowałem. Kurde, nawet w Egipcie jak mnie złapało to nie miałem problemu wyjść na plażę i wrócić do pokoju kiedy czułem, że mi się chce srać!

mlody195

2017-08-02, 18:16
Pewnie turysta z Indii

ho...........zo

2017-08-02, 18:17
kevlarx napisał/a:

@up
ch*ja byś zrobił.

jestę ekspertę.


Raczej gówno by zrobił.

Typcio22

2017-08-02, 18:33
k***a nie mogę, tez wszyscy się odsunęli żeby się spokojnie wysrał, nikt nie zwrócił uwagi (znaczy pewnie ktoś coś do niego mruknął pod nosem) no ale takiemu to tylko wyj***ć w ryj w momencie ściągania gaci, albo lepiej jak już nasrał żeby się w to gówno wyj***ł.

surojak

2017-08-02, 18:43
Miłość i sraczka przybywa z nienacka.

oozyxak0o

2017-08-02, 19:41
Nie rozumiem. Mam odznaczone fekalia a i tak to widzę.

Adisko

2017-08-02, 21:27
waloos napisał/a:

Jak j***ny zostawił papierzaka :D

Swoją drogą to nie ogarniam ludzi którzy nie potrafią przetrzymać gówna. Jeszcze nigdy w życiu nie zdarzyło mi się, żebym musiał srać awaryjnie w krzakach czy jakimś innym niespodziewanym kiblu.
Nawet jak byłem chory i miałem sraczkę, to nad tym panowałem. Kurde, nawet w Egipcie jak mnie złapało to nie miałem problemu wyjść na plażę i wrócić do pokoju kiedy czułem, że mi się chce srać!



Mi się prawie zdarzyło. Wracałem akurat z niemiec. Z hamburga do mojego pipidowa jechałem od około 19 do chyba 10 rano. Pech chciał, że jeszcze tego samego dnia robotałem i po powrocie do ''hotelu'' o 17:30 miałem czas tylko na jedno. Zjeść, albo się wysrać. Jako, że nie lubię łączyć tych dwóch czynności, to wpie**oliłem na patelnię bagietkę czosnkową z lidla(bo k***a w tym hotelu nie bylo piekarnika) i zeżarłem całą w 15 minut. Po tak długiej podróży miałem już obmyślony cały plan. Do domu za daleko, więc lecę do babci, która mimo, że mieszka zupełnie w drugą stronę, to około 15 minut szybciej. 15 minut uratowalo mnie przed sraniem na srodku ulicy. Takiej sraki nie miałem jeszcze nigdy. Dupę po tym musiałem płukać dobre pół godziny i następne pół używać odświażacza

fantastico

2017-08-03, 00:23
Kto się nigdy w autobusie nie zesrał niechaj pierwszy kamień rzuci.

Defekacja – medyczne określenie usuwania kału. Czynność określa się również wypróżnieniem.

U człowieka defekacja jest skomplikowanym procesem fizjologicznym, w którym współuczestniczą łuki odruchowe. U niemowląt defekacja jest procesem bezwiednym, nad którym z czasem przejmują kontrolę wyższe ośrodki mózgowe, co umożliwia świadome oddawanie stolca.

Bańka odbytnicy działa jako tymczasowy zbiornik gromadzący masy kałowe. Na skutek rozciągania jej ścian, dochodzi do podrażnienia receptorów czuciowych, co osobnik odczuwa jako parcie na stolec. Parcie na stolec może wywierać ciśnienie do 5 daPa. W momencie przystąpienia do defekacji, następuje rozluźnienie zwieracza wewnętrznego odbytu, następnie zwieracza zewnętrznego odbytu, kanał odbytu staje się drożny, a fala perystaltyczna wypycha masy kałowe na zewnątrz. W akcie parcia bierze dodatkowo udział tzw. tłocznia brzuszna. Zamknięta zostaje szpara głośni, a napięte mięśnie brzucha powodują wzrost ciśnienia w obrębie jamy brzusznej.