18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zerwała się z łańcucha i wojuje

ControlYourMind • 2012-10-02, 00:32



Zaj***łbym taką k***ę :plzdie:

Liluh

2012-10-02, 10:30
No tak, wspaniały film... patologiczna rodzina alkoholowa, ona w wyraźnym współuzależnieniu, wspierająca pijaczka. Jak dla mnie to powinna mu tę butelkę rozwalić na łbie, a później skoczyć pod samochód. Każdy pijący alkoholik to ścierwo nie warte najmniejszej drobinki uwagi. Niemniej, w tej chorobie wyjątkowo trudno złamać schematy uzależnień.

Tym alkoholikom niewiele może pomóc, ale żal mi dupę ściska na autora filmiku który w całej tej społeczno-rodzinnej tragedii w jakości HD, widzi tylko pretekst do pokazania jaki to on twardy, bo zaj***łby kobiecie. Oczywiście tak tylko pisze, bo tak naprawdę pewnie wychowany został przez opresyjną matkę która trzymała go krótko za pysk. Teraz kobiet się zwyczajnie boi, więc odważny jest tylko na forach jak uczniak podstawówki przed kolegami na boisku mówiący "że starzy to mu mogą skoczyć", a dupa go jeszcze boli po wczorajszym pasie. Napisałbym, że tylko zj***ny zwyrol bije słabszą i do tego kobietę (pomijam samoobronę), czego pewnie nauczyłby się od ojca katującego matkę w kuchni, ale skoro nie kuma widocznej na filmie patologii obstawiam pierwszą opcję.

Ej ty, masz małego siusiaka.

Pleso93

2012-10-02, 10:56
A ja nie wiem o co Ci chodzi autorze.
Nie wiem też o co chodzi w filmiku.
Urywka z jakiejś nieznanej sytuacji, a Wy się już powołujecie po którejś ze stron.
Jp 100%

Machol

2012-10-02, 10:58
Jak się facet stara, to niektóre kobiety posuwają się do terroru typu "bo odejdę" albo "znajdź sobie lepszą". A jak facet ma wyj***ne i kobieta mogła by sobie iść w p*zdu, to wtedy ta wraca i jeszcze butelki na głowie rozpie**ala.

Ro...........ce

2012-10-02, 11:05
Cytat:

Koleś schludnie ubrany wyszedł sobie na browarka, a taka p*zda nie da spokojnie wypić.



Ta, na browarka... naj***ny jest jak szpadel. A może to jego stara ?

nightlion

2012-10-02, 11:07
neistety wiekszosc z was nei ma pojecia o problemie alkoholu, byc moze nawet.. a wrecz prawdopodnie okolo 75% z was ma ten problem.. a jesli jeszcze nie to bedzie miala. Kobieta nie ma problemu z alkoholem tylko ten facet.. i ona nie ma juz ewidentnie sily do jego nigoarnietej dupy, wiem to bo moja matka robila tak mi. nie pie**olcie ze baba nie wie co robi, i nie pie**olcie ze ło matko rozlana wodka.. bo sie okazuje jacy mlodzi jestescie i jak malo wiecie na ten temat. A reakcja faceta? taka sama jak na calą reszte zycia.. dala mu spokoj, moze dalej pic w spokoju.. czyli jedyne co musi robic.. biedny czlowiek, biedna kobita. jebac alkohol.

Darkstep

2012-10-02, 11:07
Gościu to chyba tankiem jest, pie**olła mu z butli na łeb a on nawet nei drgnął :D Drugi browar dla tego Pana :D

C'est Ca

2012-10-02, 11:30
Liluh napisał/a:

Każdy pijący alkoholik



A widziałeś kiedyś alkoholika, który nie pije alkoholu?

BPSnatta

2012-10-02, 11:51
Ooooooooooo tak. I te komentarze typu "ja bym jej zaj***ł w pysk".
Chcę k***a widzieć jak ktoś, kto napie**ala takie komenty wypie**ala w pysk swojej drugiej połówce.
A potem klęka na lewe kolano i błaga o wybaczenie.

Mocny w pisaniu na sadolu! A w domu pewnie j***ny pantofel.

Gebofon

2012-10-02, 12:07
C'est Ca napisał/a:



A widziałeś kiedyś alkoholika, który nie pije alkoholu?



To Ty jeszcze synu mało widziałeś :roll:

qucharz69

2012-10-02, 12:26
koleś chyba nawet nie zauważył że butelką w baniak dostał ;p

ramzes902

2012-10-02, 13:00
mocny łeb ma sk***ysyn.

Pysio0

2012-10-02, 13:54
Luis napisał/a:

jak obszczymur, któremu pewnie nie raz tłumaczyła, żeby ogarnął dupe i nie rozumie to trzeba przyj***ć. Jak z dzieckiem. Jakby było na odwrót (baba pije, facet jej przypie**olił) to byś cieszył jape. A ni ch*ja. Sprawiedliwość musi być!



Do kuchni kobieto!

nemiroff

2012-10-02, 14:10
@Luis
no widzisz bejbe, z jej tekstu na samym już początku wynika, że wyrywa mu butelkę bo sama chce się napić :D
- daj ja papiju (fon. co oznacza - daj się napić).
wracaj do kuchni.

Pleso93

2012-10-02, 17:55
BPSnatta napisał/a:

Ooooooooooo tak. I te komentarze typu "ja bym jej zaj***ł w pysk".
Chcę k***a widzieć jak ktoś, kto napie**ala takie komenty wypie**ala w pysk swojej drugiej połówce.
A potem klęka na lewe kolano i błaga o wybaczenie.

Mocny w pisaniu na sadolu! A w domu pewnie j***ny pantofel.


Jeśli nie jesteś, gruba, brzydka, karłowata, obleśna, dbasz o siebie i nie jesteś k***ą to przyznam Ci rację :>

Luis

2012-10-03, 13:02
nemiroff napisał/a:

@Luis
no widzisz bejbe, z jej tekstu na samym już początku wynika, że wyrywa mu butelkę bo sama chce się napić :D
- daj ja papiju (fon. co oznacza - daj się napić).
wracaj do kuchni.


to tym bardziej dobrze, że mu zaj***ła, skoro ch*j nie chciał się podzielić :roll:
p.s. za wracaj do kuchni podobno się osty dostaje. Widzę, że słabo to tu działa, za to za durne "xD" ostrzeżenia się k***a sypią. Moderatorzy gratuluje sukcesu w pracy!