18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zepsute hamulce...

Jesse.Pinkman • 2022-02-19, 22:19
...w hinduskiej ciężarówce i najpierw naczepą tam zgarnął kogoś a potem zmiażdżył kierownika z białej osobówki.

CrookerS

2022-02-19, 23:36
Przeciez te zjeby z krainy gownem plynacej, przeladowywuja wszytkie sprzety. W necie od ch*ja materialow jest na youtube :ciasteczkowy:

Niech gina :ok:

Skończyłem_z_ekscesami

2022-02-19, 23:43
CrookerS napisał/a:

Przeciez te zjeby z krainy gownem plynacej, przeladowywuja wszytkie sprzety. W necie od ch*ja materialow jest na youtube
Niech gina



Wszedzie na dalszym południu tak jest. Tam ciągniki jeżdżą po 50kmh, ledwo co startują. Nawet nie trzeba daleko jechać, zeby to zobaczyć. Choćby Egipt

nowynick

2022-02-20, 07:32
Ojciec mojego kumpla latami skupował używane ciężarówki w beznadziejnym stanie i hurtem przerzucał na bliski wschód. Czaicie to co w POLSCE zanim byliśmy w Unii uznawaliśmy za niezdolne do bezpiecznej jazdy w Iraku, Iranie czy Mongolii dopiero zaczynało karierę :D

Aleo

2022-02-20, 08:12
nowynick napisał/a:

Ojciec mojego kumpla latami skupował używane ciężarówki w beznadziejnym stanie i hurtem przerzucał na bliski wschód. Czaicie to co w POLSCE zanim byliśmy w Unii uznawaliśmy za niezdolne do bezpiecznej jazdy w Iraku, Iranie czy Mongolii dopiero zaczynało karierę



ojciec twojego kumpla można powiedzieć że to taki handlarz bronią

nowynick

2022-02-20, 08:17
Aleo napisał/a:

ojciec twojego kumpla można powiedzieć że to taki handlarz bronią



oficjalnie woził ciężarówki m.in do Iraku i to nawet w czasach kiedy weszli tam Amerykanie. Skąd partyzantka miała broń nie wnikałem...

JanJankowski

2022-02-20, 09:29
Ciężarówka zagłady to była. Czyści ładnie ten uliczny burdel

metyoo

2022-02-20, 17:26
gdyby nie trąbili na każdym kroku, to może jeszcze ktoś by na niego zwrócił uwagę, a tak wszyscy mieli go w dupie, niektórym się to nie opłaciło :)