18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zemsta za rozpustę

Wiedźmin-Geralt • 2023-07-12, 11:12
Starsza negroidka daje lekcje pokory młodszej. Stany Zjednoczone Ameryki, dzielnica negroidów.


alojz

2023-07-12, 12:20
całkiem zgrabne rypadło - lizałbym kakaowe oko

Piciuzcmg

2023-07-12, 12:30
Najpierw to byś musiał odjebxć z fuzi gorylice bo by cię szybciej poskładała niż tą damę...

panar3

2023-07-12, 12:57
Mnie tam pasuje, niech się pozabijają najlepiej wszyscy co do jednego. :ciasteczkowy:

ssewer

2023-07-12, 13:20
kopanie nieprzytomnych to oni maja we krwi

SlimShady

2023-07-12, 13:38
Starsza bardziej doświadczona w byciu czarną. Od razu z łapami i kopy na łeb leżącej. Młoda wyciągnie z tego ważna lekcję i będzie mogła przekazać dziedzictwo kulturowe dalej.

Jim_Carrey

2023-07-12, 14:10
Ale to jest k***a piękne xd

Ha...........dy

2023-07-12, 15:47
"Trzymaj się z daleka od ojca mojego dziecka". Myślę, że utyta dama ma dar przekonywania i jej apel odniesie należyty skutek. :-)

AnalAcrobat

2023-07-12, 15:59
HardyTwardy napisał/a:

"Trzymaj się z daleka od ojca mojego dziecka". Myślę, że utyta dama ma dar przekonywania i jej apel odniesie należyty skutek.



Uważam, że mogła kilku słów niedoslyszec, tym bardziej, że była nieprzytomna :lol:

Policeman

2023-07-12, 16:30
Locha się roztyła oglądając price is right, wyżarła skrzydełka, arbuzy, lody i czekoladę w całej dzielnicy, była tak zajęta tyciem, nie zauważyła jak jej facet dziwnym trafem podbił do zgrabnej i wolał ją dymać. To jest w ch*j dziwne, po co szukać na mieście dobrej kuchni, jak w domu ma się gówno z muchami. Gruby spaślak najpewniej poszedłby siedzieć za pobicie z najpewniej ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu... no ale nie wiadomo jak w usa do tego teraz podchodzą, tam pewnie więzienia i tak pełne i setki tysięcy czekają na odbycie kary, ale jak trafi do więzienia, to jej facet na pewno będzie wiernie czekał.
To w sumie śmieszne bo czarni ogólnie są mega nieogarami [delikatnie rzecz ujmując], ale zwykle faceci trzymają wagę, grają w kosza, kradną, biegają, plądrują. Za to ich baby po ślubie/urodzeniu zamieniają się w takie blabanoty, że to szok.

mlecz1323

2023-07-12, 16:48
@alojz
a później baza wirusów zostanie zaktulizowana

pentlik

2023-07-12, 17:13
Raczej zemsta za brak rozpusty, młoda nie ma jeszcze ciała, a stara ma ciało i tu jest clue problemu,

wujko88

2023-07-12, 17:24
Nigdy nie zrozumiem jak można mieć pretensję do kochanki/kochanka. Różne bajery mógł nawciskac mąż/żona. Kiedyś zbajerowała mnie sąsiadka z osiedla( trudny raczej nie byłem;) ) Powiedziala że zerwali zaręczyny i już nigdy razem nie będą, to poszedłem do niej i r*chałem w najlepsze. Gdy tylko na kacu otworzyłem oczy, przy łóżku siedział jej "były " narzeczony z kosą w ręku.... zapytałem " co Ty tu robisz? Przecież się rozstaliście". Żadnych pretensji do mnie nie miał ale niewiele brakowało żeby szmate zabił

danielusx25

2023-07-13, 17:35
grupe pidzisko warte kule włeb za te kopanie leżącego