18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zemsta na urzędnikach

krzyks • 2017-01-21, 14:31


Cytat:

Amerykański biznesmen dostał nakaz zapłaty 3 tysięcy dolarów za podatek związany z rejestracją samochodów. Podatek się należał, ale nie o to w tym wszystkim chodzi. Przedsiębiorca twierdzi, że urzędnicy uporczywie utrudniali mu dostęp do dokumentów i niezbędnych informacji związanych z formalnościami podatkowymi. Zemsta była słodka.

Nick Stafford przywiózł pieniądze na pięciu taczkach. Łączna waga miedziaków wyniosła ok. 726 kg. Ogromna liczba monet sprawiła, że w urzędzie zepsuły się maszyny do ich liczenia, przez co pracownicy dosłownie musieli wziąć sprawy w swoje ręce. Policzenie wszystkich drobnych zajęło im ok. 7 godzin - donosi BBC



Opis skopiowany, faktyczna kwota podatku to $2987,45 (wg filmu, inne źródło podaje kwotę $2987,14) ilość monet około 300tys.
Rozbieżności czasu (film 12h, opis 7h) potrzebnego na liczenie też nie komentuję, nie wiem kto ma rację. :kawa:

rbQ321

2017-01-22, 06:29
Temat znam i czytałem, ale ja to bym proponował odkładanie na 1 taczkę ;] Po czym na koniec usłyszałbym brakuje 12 groszy/centów i dosypał do przeliczonej taczki :D

MicroPhione

2017-01-22, 11:49
100monet = x kilograma
Y monet = waga calkowita

Nie lepiej tak? Na ch*j to wszystko liczyc.

IOI

2017-01-23, 09:55
ja na miejscu urzednika bym to liczyl nawet i miesiac i kazal ch*jowi stac i czekac az skoncze.

BenyNukem

2017-01-24, 16:59
W wielu bankach są maszyny do wymiany drobniaków, w 5 mniut by szło taką taczkę "przerobić" na banknoty.

jackass_tomek

2017-01-24, 19:07
Płacący stracił:
- ogarnianie jednocentówek
- liczenie jednocentówek
- wożenie ich
- stanie jak baran przez 12h w oczekiwaniu na potwierdzenie wpłaty.

Zyskał tyle co na filmiku zarobi.
Wielki biznesmen.