18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zemsta Kaszalotów

T3RMINATOR • 2019-03-01, 10:20
Ciekawe za co dostawa wpie**ol? Pewnie wspomniała coś o ich tuszy.




bigoslaw_lyzka_von_wood

2019-03-01, 18:43
poligon6 napisał/a:

Tak sie rodzi feminizm. Gruba, brzydka niedopchana locha atakuje innych za swoje niepowodzenia i umysłowe zj***nie.



Znowu czepiacie się Łelman? Zgłaszam do zgłoszenia!

impressa88

2019-03-01, 18:46
Don-Pistola napisał/a:

Dziewczyna jest po prostu urocza i dziewczęca, to normalne że wywołuje u mnie zdrową chęć ochrony/zaopiekowania się jak córką czy młodszą siostrą. Jeżeli słowo "słodziutka" kojarzy ci się jednoznacznie seksualnie to nie ja jestem tutaj chory.



Kolega zawsze powtarzał "mamie nie powie"

A dwa to że żyjemy w Polsce i minimalna wieku jest 15lat to tylko polski przepis. W Indiach 12latki wychodzą już za mąż

edek.bajzel

2019-03-01, 20:13
UP, impreza 88, jeśli masz 15 lat to spoko, masz prawo do małolat, choć moim zdaniem powinieneś dostać kopa w krocze,
jeśli masz 35 lub więcej to jesteś j***nym pedofilem,
odpowiedz sobie sam

mam pytanie, czy wam też ch*jowo sadol dzisiaj chodzi

Mors_Nigra

2019-03-01, 20:34
Temu grubemu ścierwu trzeba by było nogi połamać przynajmniej, i tak mało ich używa, a jak używa to niezbyt ładnie, bo kopie ładniejszą, przyjemniejszą i zapewne mądrzejszą koleżankę.

Dupaapud

2019-03-01, 20:36
TB303 napisał/a:

Jeśli jego komentarz wydaje Ci się w jakikolwiek sposób seksualny, to raczej nie on ma problem, tylko Ty... pedofilu



No na sadolu to raczej bym nie podejrzewał, że jak ktoś pisze "Słodziutka" o dziewczynce 11 letniej, to jest koneserem dziecięcego piękna, tylko jest k***a pedofilem j***nym! Nie ma słodziutkich dziewczynek, chyba że se w sosie słodko-kwaśnym taką usmażysz.

Mors_Nigra

2019-03-01, 20:43
Cholerny RebeliantZHP czy jak mu tam, też mi się spodobało to słowo do ludzkich odpadków. Tyle, że on go zdecydowanie nadużywa...

PS: Dupaapud, oczywiście, że są słodziutkie i śliczne 11 letnie dziewczyny, tak samo jak i 5 letnie dziewczynki, czy dzieci w wózku. To że tobie wszystko kojarzy się z j***niem, to już twój j***nY problem. Piękno czy słodycz nie jest nierozerwalnie związana z ordynarnym j***niem czy jakąkolwiek seksualnością. Ja bym Ci radził zgłosić się do specjalisty, bo jeszcze komuś zrobisz kiedyś krzywdę. Lecz się.

Dupaapud

2019-03-03, 00:21
@Mors_Nigra, jestem najbardziej opanowanym człowiekiem na tej planecie. Co nie zmienia faktu, że jakakolwiek polemika z Tobą, w jakimkolwiek temacie, nie ma sensu. To co napisałem traktuj jak pierwsze przykazanie, będzie ci łatwiej w życiu. Hahaha

jasiek.kulaga

2019-03-03, 09:53
śliczna dziewuszka, naprawdę, niewinna i urokliwa uroda, a tu taki kaszalot napadnie....

Mors_Nigra

2019-03-03, 21:18
@Dupaapud Ha! Ktoś wytyka Ci twoje schorzenia, najwyraźniej słusznie, a ty odpowiadasz: "nie bendem z tobom gadau bo jesteś gupi lol!11". Dzięki, za przyznanie mi racji. Lecz się.

Dracarys

2019-03-03, 22:03
Ciekawe czy gruba by tak wyskoczyła do większego przeciwnika.