18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żegnaj złe życie...

Halman • 2022-04-15, 04:37

jak by teraz miały być same dobre rzeczy...

35i

2022-04-15, 05:22
Pewnie złamała tipsa i dół gotowy.

Kurisu

2022-04-15, 12:51
Zawsze się bałem, że jak się wychylę gdy pociąg jedzie to spadnę i sobie głupi łeb rozbiję.

Insaner

2022-04-15, 12:55
Idiotka, koło przecięło ją w takim miejscu że jeśli przy okazji zmiażdżyło większe naczynia krwionośne to jeszcze kilka minut pożyje patrząc się na swoje jelita i leżące dalej nogi. Skakanie pod pociąg to chyba jeden z najgłupszych pomysłów na samobójstwo.

Quassar

2022-04-15, 15:26
To w takim razie jaka jest najbezpieczniejsza próba samobójstwa tak żeby nie cierpieć ? :D

Puczysta

2022-04-15, 18:55
Zepsuła innym dzień.

Ciekawe jak operator kiedy wraca do domu "Kochanie 11 w tym roku".

btw. Moją kumpelę odczarowałem z takiej dramaturgii. Wiecie pobladła, zrobiła się smutna i przerażona i zaczyna mi gadać jak koleś spojrzał na nią przed skokiem pod pociąg w metrze u nas w Warszawie. No to ja bez wzruszenie i nie wchodząc wtedy klimaty odpowiedziałem:
- Agnieszka no spojrzała na ciebie, bo byłaś w pobliżu, czy w zasięgu jego wzroku no i k***a tyle. On już dawno podjął tę decyzję, żeby popełnić samobójstwo.
- Ale wiesz to jego spojrzenie.
- No k***a jakie spojrzenie? Co ty pie**olisz! Gdyby tak samo na ciebie spojrzał, ale nie zrobi hops, tylko poszedł dalej to byś miała w dupie jak na ciebie spoglądał. To twoja psycha wyolbrzymia to wydarzenie. Więc skończ k***a rozpamiętywać samobójcę sprzed kilku miesięcy

Wiecie, że to jej pomogło, że ją opie**oliłem, a nie dołączyłem do kółeczka znajomych "oj", "ah" "eh".

W sumie to przez sadistica zdystansowałem się do śmierci.

Hetman_Wielki

2022-04-16, 00:02
lepiej bym tego nie zrobił, tylko ze kolano wcześniej zabolało, ale zj***łam, mialo nie boleć :)

Kaszakisza

2022-04-16, 03:30
Insaner napisał/a:

Idiotka, koło przecięło ją w takim miejscu że jeśli przy okazji zmiażdżyło większe naczynia krwionośne to jeszcze kilka minut pożyje patrząc się na swoje jelita i leżące dalej nogi. Skakanie pod pociąg to chyba jeden z najgłupszych pomysłów na samobójstwo.



Jeśli chodzi o pociąg to żeby uniknąć takiej sytuacji trzeba albo się położyć głową na szynie albo stanąć po środku torów i czekać na uderzenie - widziałem kiedyś na żywo na torach typka, który właśnie tak zrobił. Generalnie nie był zbyt mocno rozwalony a jeśli żył chwilę po tym uderzeniu to i tak był ogłuszony.

tasman48

2022-04-17, 10:01
Najszybsza i najbardziej skuteczna, nikomu nie przeszkadzającą śmierć to zatrucie tlenkiem węgla...

Wepss

2022-04-27, 00:35
Hamulce zostawił na stacji.