18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zegarek

zwierzak30 • 2021-01-22, 11:18
2.5 miliona zielonych. :)






A czyj? Gościa z pod zielonej koniczynki. :)

Bejker

2021-01-22, 20:20
jest cenzura

ritu4l

2021-01-22, 20:55
Będziecie zarabiać 100 mln $ za jedną walkę to też se taki kupicie, ale w tym życiu możecie tylko ponarzekać jaki on ch*jowy. Ja tez pie**olę te audi rs dziadostwo j***ne tylko się jebie, viva la Ford Fiesta 1.2 z 96, klasa sama w sobie.

djpyza

2021-01-22, 21:02
nowynick napisał/a:

Zaraz, zaraz... W dobie gdzie za zegarki robią smartfony obrazek z pieprzącą się parą ktoś uznaje za rarytas?



już ci spieszę z odpowiedzią -->pojeby tak xD

kupaDelfina

2021-01-22, 21:26
Przecież on ma zupełnie inny, nawet na zdjęciu widać, że rama czy tam pierścień jest złoty a nie srebrny.

Skończyłem_z_ekscesami

2021-01-22, 21:40
Co za bidulek. Niby taki drogi zegarek, a tylko jeden gołąb napie**ala. 2.5 zielony, a już sie sp***olil. Widac, ze jakies scierwo z chińskiego bazarku

focusek

2021-01-22, 22:12
ale polaczki maja bol dupy jak zawsze :D chlop wydal wiecej siana na zegarek niz wy w calym swoim marnym zyciu zarobicie :D ale polaczki pisiorki musza psioczyc na tych ktorym w zyciu sie udalo ... ale powiem wam ze my ludzie sukcesu sramy na was plebsie!

outline

2021-01-22, 22:28
focusek napisał/a:

ale polaczki maja bol dupy jak zawsze chlop wydal wiecej siana na zegarek niz wy w calym swoim marnym zyciu zarobicie ale polaczki pisiorki musza psioczyc na tych ktorym w zyciu sie udalo ... ale powiem wam ze my ludzie sukcesu sramy na was plebsie!



Ty tam co najwyżej jesteś w simsach człowiekiem sukcesu stulejarzu j***ny.

Hrabia Drapula

2021-01-23, 00:15
pokazuje kiedy czas na dymanie, taki czasoumilacz

Mors_Nigra

2021-01-23, 01:13
Człowiek który kupuje coś takiego to biedak, który prędzej czy później skończy na bruku, gwarantuję to.

Karmazon napisał/a:

Będziecie zarabiać 100 mln $ za jedną walkę to też se taki kupicie, ale w tym życiu możecie tylko ponarzekać jaki on ch*jowy. Ja tez pie**olę te audi rs dziadostwo j***ne tylko się jebie, viva la Ford Fiesta 1.2 z 96, klasa sama w sobie.

Kasę łatwo przej***ć, nie jeden już potracił majątki większe niż ten koleżka i paru jego innych razem wziętych zarobią w całym swoim życiu.


Marszałek

2021-01-23, 02:39
Niektórzy tutaj albo udają, że życia nie znają albo faktycznie tak jest. Pisanie typu „jak można to nosić” „nie da się czegoś takiego nosić obrzydliwe”. Dla takich osób nie jest ważne czy ten zegarek jest fajny, funkcjonalny o! Innowacyjny w swojej technologii, tylko to działa na zasadzie „mam coś czego inni nie maja”. W dzisiejszych czasach przynajmniej według mnie system dowartościowywania siebie jest dla wielu ludzi priorytetem, i nie, nie pisze tego bez żadnego zaplecza wiedzy, mam kumpla, który kiedyś był normalnym pracownikiem potem jego ojcu firma wystrzeliła w górę i prosperują teraz można powiedzieć lepiej niż zajebiscie. I w tym przypadku zadziała ta zasada, z chłopa co mówił telefon to telefon auto to auto, to zaczal brać jakieś badziewia, które niby i ch*owo sie prezentują ale są drogie i nikt ich nie ma. Tak działa mentalność niektórych ludzi jak coś im w życiu wyjdzie i zarobią trochę grosza. I liczę tutaj ja jakaś konstruktywną rozmowę

niklot

2021-01-23, 03:00
A to nie jest ten ten no?

EdmundKemper

2021-01-23, 14:14
Conorek już od dawna ma naj***ne w głowie. Mam nadzieję, że mu Poirier nieźle obije ryj podczas walki.

Strielok1

2021-01-23, 17:59
focusek napisał/a:

ale polaczki maja bol dupy jak zawsze chlop wydal wiecej siana na zegarek niz wy w calym swoim marnym zyciu zarobicie ale polaczki pisiorki musza psioczyc na tych ktorym w zyciu sie udalo ... ale powiem wam ze my ludzie sukcesu sramy na was plebsie!



O k***a... przecież dla ciebie największym życiowym sukcesem jest to że za którymś razem udało ci się tutaj konto założyć...

esa

2021-01-23, 20:20
biedni szukają pieniędzy ,a bogaci milości