18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zegarek Casio F91W + emejzing od Apple

sn...........r9 • 2014-07-26, 19:28
Kolejny prank. Tym razem chodzi o amerykańskich fanów firmy Apple. Autor pokazywał spotkanym na ulicy ludziom zegarek Casio F91W ( prosty zegarek elektroniczny z budzikiem i stoperem, kosztuje jakieś 20$ i jest dostępny na rynku od dwudziestu paru lat). Zegarek miał nadrukowane logo Apple, a ofiary miały wypowiedzieć się o jego zaletach.
Szło im to na tyle sprawnie, że gdy skośnooki konstruktor zobaczy ten filmik, to zapewne zażąda więcej kabony za swe dzieło (o ile jeszcze żyje). Angielski wymagany.

Corradolicious

2014-07-27, 15:23
McMenel napisał/a:

Dokładnie obrazuje dzisiejszych użytkowników sprzętu apple. Zero wiedzy jedynie marketingowa papka.


Kogoś tu nie stać, że bije żarem z dupy?
Używam iPhone, iPada, MacBooka Pro, bo są po prostu lepsze, bardziej niezawodne od windowsa, czy adroidów. W pracy potrzebuję niezawodności. Poza tym lubię dobrze wykonane produkty, a takie są sprzęty Apple.

Wiechowy

2014-07-27, 15:34
Czy ja wiem, czy to przez to, że ten zegarek miał logo apple. We większości mówili to samo, lekki duże cyferki.

McMenel

2014-07-27, 15:58
Corradolicious napisał/a:


Kogoś tu nie stać, że bije żarem z dupy?
Używam iPhone, iPada, MacBooka Pro, bo są po prostu lepsze, bardziej niezawodne od windowsa, czy adroidów. W pracy potrzebuję niezawodności. Poza tym lubię dobrze wykonane produkty, a takie są sprzęty Apple.


Dokładnie nie stać mnie na Apple. Wszak lapek od alienware stojący w drugim pokoju to chiński szajs. Zaś LC zrobione w stacjonarce to jakieś 10 zł... Weź się ogarnij. OSX bardziej niezawodny od linuxa ?? Jaja sobie robisz czy tylko udajesz kretyna ?? Spróbuj pracować pod OSX z dużymi plikami graficznymi... Nie da się bo za wolne dziadostwo. W stacjonarce siedzi 32GB RAM co pozwala na wygodną pracę w ramdrive.

jasiekn

2014-07-27, 16:08
McMenel napisał/a:


Dokładnie nie stać mnie na Apple. Wszak lapek od alienware stojący w drugim pokoju to chiński szajs. Zaś LC zrobione w stacjonarce to jakieś 10 zł... Weź się ogarnij. OSX bardziej niezawodny od linuxa ?? Jaja sobie robisz czy tylko udajesz kretyna ?? Spróbuj pracować pod OSX z dużymi plikami graficznymi... Nie da się bo za wolne dziadostwo. W stacjonarce siedzi 32GB RAM co pozwala na wygodną pracę w ramdrive.



Don't bother ziomek, i tak gościu nie zrozumie połowy z tego co napisałeś. Każdy choć trochę znający się na marketingu wie za co płaci się w produktach Apple i nie ma co o tym dyskutować (oczywiście chodzi mi o 'niezawodność i lepsze wykonanie' ;) )

panmorda

2014-07-27, 16:48
gump napisał/a:

Ten film pokazuje jak przywiązanych do marki konsumentów wychował sobie apple. I przy okazji jakimi kretynami są hamburgery :D

no brak komentarza do tego co napisałeś najelpiej takich jak Ty omijać z daleka. następny co zjadł wikipedię.

ladycebula

2014-07-27, 16:54
Wiecie, że ci ludzie są podstawiani?

Muminek85

2014-07-27, 17:05
Corradolicious napisał/a:


Kogoś tu nie stać, że bije żarem z dupy?
Używam iPhone, iPada, MacBooka Pro, bo są po prostu lepsze, bardziej niezawodne od windowsa, czy adroidów. W pracy potrzebuję niezawodności. Poza tym lubię dobrze wykonane produkty, a takie są sprzęty Apple.




Najlepsze... Szczególnie ten iPhone z malutkim wyświetlaczem, który śmieszy w porównaniu z LG G3 i HTC One. Co jeszcze? Toshiba Satellite P50t-B bijąca na łeb MacBooki? Brak konkurenta dla Samsung Gear? Tyle, że pewnie jesteś poważanym grafikiem z licencjatem i wiesz lepiej. :)

kam332

2014-07-27, 17:21
miałem ten zegarek 18 lat temu :P

@Muminek85
Mój kumpel ma LG G2 i sam mi mówił, że ekran jest dla niego za duży w tym telefonie. Ekran 5 cali w telefonie nie dla każdego jest zaletą. Dla mnie najlepszy telefon z andkiem to sony xperia z1 compact, co ma ekran 4.3 cala, a nie jakieś krowy 5-6 calowe.
A mam tylko xperie M :P