18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zęby na miejscu?

krzyks_09.0 • 2018-05-30, 13:34
Na miejscu :amused:



Ronaldo czy inna gwiazdeczka jechałby już do szpitala ;-)

woytasw

2018-05-30, 14:49
Swoich zębów to on już dawno nie ma. Pilnuje co by mu implanty nie wypadły

Heydash

2018-05-30, 17:22
o, Ovechkin dostał dostał w ryja krążkiem :D szkoda że tak lekko

KonwulsyjnyParalityk

2018-05-30, 17:36
woytasw napisał/a:

Swoich zębów to on już dawno nie ma. Pilnuje co by mu implanty nie wypadły


Utkaj p*zde i nie obrażaj bo hokeiści to są dziki ;-) Ty jak byś zarobił takim krążkiem w kły, to by Cie stara za ręke trzymała nieprzytomnego w karetce na sygnale.

EdmundKemper

2018-05-30, 20:57
KonwulsyjnyParalityk napisał/a:


Utkaj p*zde i nie obrażaj bo hokeiści to są dziki ;-) Ty jak byś zarobił takim krążkiem w kły, to by Cie stara za ręke trzymała nieprzytomnego w karetce na sygnale.



Phi, przy zawodnikach mma to te p*zdeczki w kaskach mają miękkie pytki.

dziobak90

2018-05-30, 21:12
up

Zawodnicy mma to nie sportowcy tylko zwyczajne pojeby co się po mordach obijają :D

KonwulsyjnyParalityk

2018-05-30, 22:15
EdmundKemper napisał/a:



Phi, przy zawodnikach mma to te p*zdeczki w kaskach mają miękkie pytki.


Widziałeś chociaż jeden mecz hokeja cały ? czy tak pie**olisz bo strugasz śmietane do walk pudziana na ksw :roll:

StaryIdiota

2018-05-30, 22:25
Przy napie**alaniu działa adrenalina czy tam inne coś. Dostań kiedyś po ryju, przekonasz się, że kolejne ciosy, które obijają Ci ryj nie są aż tak bolesne. Oczywiście wzrasta też siła, gdzie normalnie byś jej tyle nie miał.

DoubleBorger

2018-05-31, 00:02
Faktycznie piłka ssie kule i mało honorowa dziedzina, ale wystarczy spojrzeć o jakie pieniądze toczą się mecze, nic dziwnego, że łapia się każdej okazji do ppstawienia zespołu w lepszej sytuacji. 8 lat trenowałem i tylko raz zwijałem się jak otrzymałem kolanem w łuk brwiowy, w pełnym biegu. Bramkarz zawsze miał przej***ne :(

sir_Alex

2018-05-31, 06:57
o parę zębów nie chodzi :szczerbaty:


Wredny_ciul

2018-05-31, 09:36
DoubleBorger napisał/a:

Faktycznie piłka ssie kule i mało honorowa dziedzina, ale wystarczy spojrzeć o jakie pieniądze toczą się mecze, nic dziwnego, że łapia się każdej okazji do ppstawienia zespołu w lepszej sytuacji. 8 lat trenowałem i tylko raz zwijałem się jak otrzymałem kolanem w łuk brwiowy, w pełnym biegu. Bramkarz zawsze miał przej***ne :(



Gruby na bramkę :krejzi:

EdmundKemper

2018-05-31, 10:19
dziobak90 napisał/a:

up

Zawodnicy mma to nie sportowcy tylko zwyczajne pojeby co się po mordach obijają :D



A hokeiści to nie sportowcy tylko pojeby co jak mają okazję to się po mordach obijają :D

KonwulsyjnyParalityk napisał/a:


Widziałeś chociaż jeden mecz hokeja cały ? czy tak pie**olisz bo strugasz śmietane do walk pudziana na ksw :roll:



Tak, widziałem. Nie lubię Pudziana. Odnosiłem się do materiałów z piłkarzami, gdzie ktoś komentuje, że to p*zdeczki i jacyś inni sportowcy są lepsi, twardsi etc. Każdy sport ma swoją specyfikę i w każdym kontaktowym sporcie starcia bolą.