18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ze świątecznymi pozdrowieniami dla ekologów

Ca...........on • 2018-12-25, 09:20
"Kocham was! Wpadnijcie do mnie, to pozwolę wam wejść do mojej dziurki! Już na samą myśl cała płynie i jest nieźle rozpalona!"

-- Etna


longlong7

2018-12-25, 09:26
ciekawe jaką karę zapłacą za uwolnienie CO2 w ilości większej niż kiedykolwiek wyprodukowała Polska od początków jej istnienia

ag...........th

2018-12-25, 09:31
Nie zapłacą nic, bo wedle statutu od płacenia kar są biedniejsi bracia z Europy wschodniej.

bloodwar

2018-12-25, 10:07
Ktoś widze znowu wyciął platynę z katalizatora w swoim Passacie :)

wójt

2018-12-25, 10:26
Ocieplenie klimatu z przyczyn ludzkich to mit! Były już zlodowacenia i ocieplenia klimatu setki razy... same z siebie...

Heydash

2018-12-25, 10:48
@up oho mamy eksperta po specjalizacji klimatyzacji :ciasteczkowy:
Podejrzewam że większość z was jest z Podlasia gdzie nie ma samochodów (jeździ się konno), a takie wynalazki jak opony i plastik jeszcze nie dotarły to też nimi się nie pali...


PS. Wyj***ne mam w to bo i tak nie mam na to wpływu tylko wk***iają mnie janusze co palo co popadnie co w rączki wpadnie i wycinają dpf ze swoich diseasesel'i bo szwagier powiedział że będzie miał o 2 konie więcej.

zwierzak30

2018-12-25, 12:01
@Up
Przestań narzekać i przeprowadź się na Podlasie. :) Problem zniknie. :)

freaky

2018-12-25, 12:56
Może natura domaga się CO2, więc gdy tylko człowiek ogranicza emisję, wulkany odrabiają straty :amused:

saves

2018-12-25, 13:26
Jeszcze niech jebnie Krakatau i tzw. "ekolodzy" pie**olca dostaną.
BTW: Po ostatniej erupcji Krakatau, przez trzy lata było ochłodzenie klimatu, gdyż pyły przesłaniały promienie słoneczne.

SQRW3L_ponury

2018-12-25, 15:22
wpływ człowieka na ocieplanie sie klimatu nie istnieje - to oczywiste jak fakt ze ziemia jest płaska - wystarczy wyjrzec przez okno - a te wszystkie naukowce (a już ekolodzy w szczególnosci) to złodzieje i kanciarze którzy nigdy nic pożytecznego nie wymyslili wiec nie warto ich słuchać - warto za to słuchać sadoli tj. wójt - ewidentnie mają głęboką wiedzą o przebiegu procesów skłądających sie na klimat w przeciwienstwie do tych wszystkich oszołomów po uniwesrytetach i polibudach którzy po latach niezależnych badań idących w setki tysięcy gremialnie ubzdurali sobie ze m.in. spalanie węgla w tempie milionkrotnie szybszym niż to mam miejsce w naturze (i uwalanianie przy okazji skumulowanego w weglu CO2 do atmosfery) to jakiś mit albo przekręt

reltiH

2018-12-25, 17:37
Ta cała ekologia to wymysł żydów j***nych i plugawych, po to żeby strzyc gojów na kasę. Tak samo jak strzygą wszystkich na to kłamstwo o holokauście, czy jak to tam się zwało :) Niech ich wszystkich szlak trafi !!!

pawcio1479

2018-12-25, 19:04
Jeżeli często gadają o czymś w telewizji to znaczy, że mają interes żeby mieszać debilom w głowach. Niestety mam przyjemność oglądać tvn w niedziele rano z teściami i żona przy śniadaniu i wiem, że bez przerwy o tym gównianym smogu i zanieczyszczeniu gadają. Gdybym mógł to tych wszystkich ekologów wrzuciłbym do tego wulkanu. Sami by stwarzali CO2 hipokryci:D

KlinikaAborcyjna

2018-12-25, 21:36
SQRW3L_ponury napisał/a:

wpływ człowieka na ocieplanie sie klimatu nie istnieje - to oczywiste jak fakt ze ziemia jest płaska - wystarczy wyjrzec przez okno - a te wszystkie naukowce (a już ekolodzy w szczególnosci) to złodzieje i kanciarze którzy nigdy nic pożytecznego nie wymyslili wiec nie warto ich słuchać - warto za to słuchać sadoli tj. wójt - ewidentnie mają głęboką wiedzą o przebiegu procesów skłądających sie na klimat w przeciwienstwie do tych wszystkich oszołomów po uniwesrytetach i polibudach którzy po latach niezależnych badań idących w setki tysięcy gremialnie ubzdurali sobie ze m.in. spalanie węgla w tempie milionkrotnie szybszym niż to mam miejsce w naturze (i uwalanianie przy okazji skumulowanego w weglu CO2 do atmosfery) to jakiś mit albo przekręt



no k***a rzeczywiście :kawa:








Azus

2018-12-25, 23:04
Pewnie straż miejska już powiadomiona

Foto123

2018-12-26, 18:13
Wulkany wcale nie emitują tak dużo CO2
http://naukaoklimacie.pl/fakty-i-mity/mit-wulkany-emituja-wiecej-dwutlenku-wegla-niz-czlowiek-58

saves napisał/a:

Jeszcze niech jebnie Krakatau i tzw. "ekolodzy" pie**olca dostaną.
BTW: Po ostatniej erupcji Krakatau, przez trzy lata było ochłodzenie klimatu, gdyż pyły przesłaniały promienie słoneczne.


Jeden ze stożków podwodnej kaldery Krakatau już jebnął, konkretnie Anak Krakatau. Aktywny był już dość długo, w zasadzie przez cały rok ale kilka dni temu doszło do potężnej erupcji, przy której część zbocza sie zapadła (w tym i część podwodna) co spowodowało fale tsunami, która zalała Indonezję.