18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ze straszakiem na lekcję

Piateczka • 2020-02-02, 21:56
Uczeń Zespołu Szkół Politechnicznych w Głogowie celował na lekcji do nauczyciela z atrapy pistoletu.


yeahbakka

2020-02-03, 11:05
Do utylizacji...

Dukenstein

2020-02-03, 11:15
Szkoda, że reszta klasy to takie same patusy. Jakby tam był ktoś z głową to powinni gówniaka skatować póki nie spuchnie jak gnijący wieloryb.

Hrabia Drapula

2020-02-03, 11:52
dostaje 500+ to se kupił ;) a tak serio, jaka pewność że następnym razem nie przyjdzie z ostrą i go nie odstrzeli ?

Karboksylator

2020-02-03, 11:57
za czasów gdy chodziłem do podstawówki, taki pajac dostałby wpie**ol od reszty klasy, od nauczyciela i od ojca w domu.

Belweder

2020-02-03, 12:05
RedCarpetMiki napisał/a:

Dzień jak co dzień w tych waszych ślaskich szkołach



Jak już narzekasz na "śląskie szkoły" to chce ci tylko powiedzieć, że tobie przydała by się jakakolwiek szkoła - Głogów nie leży na Śląsku. Dolny Śląsk to nie Śląsk - teraz pewnie jesteś nieuku zaskoczony. Powiem więcej, takich sp***olin umysłowych jest mnóstwo w całej Polsce. A warszafka to ma ich od zatrzęsienia, te wszystkie mokotowy,pragi i inne zj***ne dzielnice wypełnione patolą.

Wiewór napisał/a:

Powinniśmy zlikwidować przymus chodzenia do szkoły.
Reakcja nauczyciela żenującą. Powinien go jebnąć w ryj. Zglebować i zadzwonić po policję.



Za same zabranie tej zabawki patusowi by nauczyciel mógł mieć problemy i wylecieć z roboty. Nauczyciel co najwyżej obecnie może powiedzięc takim debilom - Sebastian, nie możesz się tak zachowywać, proszę siądź do ławki.

Emilian89

2020-02-03, 13:15
Czego sie czepiacie Niemców ?? jeszcze w mieście gdzie maja most pedałów

in...........ei

2020-02-03, 20:48
PioterZer napisał/a:

strzelam ale rodzice gnoja pewnie żyją z zasiłku, to chłopak nie miał wzorca w życiu, co się dziwić


I tak do utylizacji.

23456789

2020-02-05, 10:50
Szkoda że z nauczyciela taka p*zda, złapać za łapę wykręcić a łbem o biurko tak ze 3 razy.

koiot69

2020-02-06, 01:52
Co mu tak te łapy wykrzywia? Polineuropatie po starym alkoholiku odziedziczył?

Lukasero

2020-02-07, 08:11
To jest ta wyższa szkoła robienia hałasu ?

RedCarpetMiki

2020-02-07, 15:30
Belweder napisał/a:

Jak już narzekasz na "śląskie szkoły" to chce ci tylko powiedzieć, że tobie przydała by się jakakolwiek szkoła - Głogów nie leży na Śląsku. Dolny Śląsk to nie Śląsk - teraz pewnie jesteś nieuku zaskoczony. Powiem więcej, takich sp***olin umysłowych jest mnóstwo w całej Polsce. A warszafka to ma ich od zatrzęsienia, te wszystkie mokotowy,pragi i inne zj***ne dzielnice wypełnione patolą.
Za same zabranie tej zabawki patusowi by nauczyciel mógł mieć problemy i wylecieć z roboty. Nauczyciel co najwyżej obecnie może powiedzięc takim debilom - Sebastian, nie możesz się tak zachowywać, proszę siądź do ławki.



Kiciuś, po pierwsze to jestem kobietą, po drugie na jednym i drugim śląsku kilka lat spędziłam, więc wiem że i jeden i drugi jest gówno warty. I jak typowy ślązok masz ból dupy związany z kompleksami wobec Warszawy, w żaden sposób mnie to nie dziwi. Niestety takich jak wy też tutaj wpuszczają, osiedlają się na Mokotowie i Pradze bylleby jak najtaniej, zapie**alają do roboty po 260h miesięcznie, liżą dupę plującemu na nich kierasowi a po 7 latach budują swoje gównodomki pod Warszawą i myślą że Pana Boga za nogi złapali. po prostu wyk***iaj, nikt cię nie chce słuchać