18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdrowy związek

phrontch • 2022-01-12, 07:36
Chińczyk pokazuje swoją pozycję w związku





Halman

2022-01-12, 07:39
za darmo nie dostała...

Takafura

2022-01-12, 08:03
Jak psychol to mogła być promocja albo wersja demo w gratisie...

Payan

2022-01-12, 08:06
Co drugi chińczyk ma problemy psychiczne.

BambiPMT

2022-01-12, 08:22
A ja bym chętnie zobaczył jak ci maczo chętni do lania 40kilogramowych kobiet dostają 2x większego chłopa od siebie. Najlepiej pedała co jak mu już wjebie to go wyr*cha jeszcze.

janlew

2022-01-12, 08:22
Pewnie się feminizmu zachciało, tylko jej się kontynenty poj***ły.

Janko

2022-01-12, 09:35
Toż to k***a ciota j***na Znęcać się nad słabszym to każdy potrafi niech stanie taką k***a do równego sobie to będzie Kwiczał jak Ciota

kedzior242

2022-01-12, 10:08
Ten ją napie**ala jak Najmana a mimo wszystko z nim jest. A swojej kobiety na jogę nie zawieziesz i c*pki przez dwa tygodnie nie zobaczysz.

Juzwa

2022-01-12, 10:12
Halman napisał/a:

za darmo nie dostała...



Jakim ch*jem trzeba być, żeby bić słabszego. Tacy damscy bokserzy kwilą w kąciku jak dostaną po mordzie od równego sobie. Co za buc.


@Halman do k***y nędzy, zmień swój avatar, bo można padaczki dostać.

zwierzak30

2022-01-12, 10:27
Panowie i Panie.
Nie to żebym pochwalał zachowanie tego gentelmana względem niewiasty.

Ale k***a. On powinien dostać jakiś order od nas. No Sadol z niego przez Duuuże essS . :)

ps:
Wiem że to tylko zwykłe znęcanie się fizyczne nad słabszym od siebie.
Nie ma krwi,flaków,rozbryzgującego się mózgu.Ale jest na dobrej drodze.

Fx12

2022-01-12, 10:29
Jednemu staje na widok kobiety w bieliźnie, inna nie zazna podniecenia puki prędzej nie poczuje opuchlizny pod okiem czy foliowej torebki na głowie. Różne sp***olenia po ludziach chodzą a z tego filmiku nie da się wywnioskować wprost czy to zwykły zwyrol i sadysta czy jednak gra wstępna.

Krakus36

2022-01-12, 10:42
Ale pitolicie jak połamani... to jest norma! Kobiety lubią takich lecą na nich zobaczcie statystyki rozwodów sprawy sadowe itp... One do tego lgną jak ćma do ognia...

Łobuz k***a kocha najmocniej (ON wie że musi być ją by się wyżyć a ona wraca jak suka psia do niego po więcej bo przecież jej miłości nie daje) (ONA chce wygodne życie bo pewnie kasiasty oraz zachowuje się jak przywódca stada bo agresywny, chamski itp. i ich mózg zj***ny wydziela hormony i chcą takiego chcą być zeszmacone w łóżku itp.) dlatego islam podbija coraz bardziej świat... przez kobiety i pie**olnietych zjebów

Juzwa

2022-01-12, 11:37
Fx12 napisał/a:

Jednemu staje na widok kobiety w bieliźnie, inna nie zazna podniecenia puki prędzej nie poczuje opuchlizny pod okiem czy foliowej torebki na głowie. Różne sp***olenia po ludziach chodzą a z tego filmiku nie da się wywnioskować wprost czy to zwykły zwyrol i sadysta czy jednak gra wstępna.



To nie tak, SM trochę inaczej wygląda. Nie robi się trwałej krzywdy, tylko zadaje podniecający ból. Kopnięcie w brzuch raczej do gry wstępnej nie należy. Są na pewno tacy, co odczuwają przyjemność w wypuszczaniu komuś flaków czy wydłubaniu oczu. No, ale to już nie jest SM tylko rodzaj parafilii patologicznej. Ja nawet nie wiem jak to nazwać.

dżonyłojlker

2022-01-12, 13:03
Bambrych napisał/a:

A ja bym chętnie zobaczył jak ci maczo chętni do lania 40kilogramowych kobiet dostają 2x większego chłopa od siebie. Najlepiej pedała co jak mu już wjebie to go wyr*cha jeszcze.



Zachowaj te fantazje dla siebie.

35i

2022-01-12, 15:56
Przynajmniej jej wątroba nie zgnije.