18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdrowo jej przypierdolił

petra1991 • 2013-11-03, 19:19
... niepotrzebnie fikała, gupia c**a.

dla nietracących czasu - 47 s.


oldschool666

2013-11-03, 23:07
2 metrowa ciota która bije kobietę zasługuje tylko na to żeby połamać jej ręce. Cwaniak pewnie jak ma się lać z facetem to sra w pedalskie gacie. A wy gimbusy, które to pochwalacie poprawcie pedalskie grzywki, podciągnijcie rurki i wsadźcie sobie w dupę wasze hejty które po mnie teraz polecą. Dziękuję za uwagę


qhash

2013-11-03, 23:51
oldschool666 napisał/a:

2 metrowa ciota która bije kobietę zasługuje tylko na to żeby połamać jej ręce. Cwaniak pewnie jak ma się lać z facetem to sra w pedalskie gacie. A wy gimbusy, które to pochwalacie poprawcie pedalskie grzywki, podciągnijcie rurki i wsadźcie sobie w dupę wasze hejty które po mnie teraz polecą. Dziękuję za uwagę



stul dziób flecie
jak baba zaczyna napitalać faceta to ten ma prawo jej oddać, end of story

xgregor

2013-11-03, 23:53
oldschool666 napisał/a:

2 metrowa ciota która bije kobietę zasługuje tylko na to żeby połamać jej ręce. Cwaniak pewnie jak ma się lać z facetem to sra w pedalskie gacie. A wy gimbusy, które to pochwalacie poprawcie pedalskie grzywki, podciągnijcie rurki i wsadźcie sobie w dupę wasze hejty które po mnie teraz polecą. Dziękuję za uwagę



A co powiesz o kobiecie 1.60 która rzuca się do 2 metroweo typa z łapami?
Ty byś pewnie przyjmował od pijanej laski i się uśmiechał?

Zubol

2013-11-04, 00:30
@ Cyconauta

Piwko za nick!

kurczak94

2013-11-04, 00:48
Też słyszycie ten "plask!" tuż przed odgłosem rozbijanej szyby ? :D

avalanch

2013-11-04, 11:02
Gdzieś na jakimś filmiku gościu powiedział coś bardzo ważnego (filmik był z usa dlatego posłużę się tłumaczeniem) "Chcesz być traktowana jak kobieta, to zachowuj się jak kobieta".
Dziękuje pozdrawiam.