18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdradzony mąż

Jesse.Pinkman • 2021-11-28, 15:29
Zamiast sprzedać kopa żonce-dziwce postanowił spuścić wpie**ol kochankowi.

Raider

2021-11-28, 17:59
Jak suka nie da to pies nie weźmie

Prof._Kot_Budd

2021-11-28, 18:07
Zaraz mnie pojadą niepewne chłopki zatroskani o wierność swoich połowic, i spoko: właśnie się spotykam z zajętą kobietą i nie zdarza mi się to pierwszy raz i powiem wam tyle: jak baba chce zdradzić, bo jej się nudzi, albo czegoś jej brakuje to zrobi dużo, żeby do tego doprowadzić, zaczynając od oszukiwania kochanka o swojej sytuacji, wmawiania, że ona i tak od niego odejdzie oraz innymi manipulacjami, z których mam wrażenie, nie zawsze zdaje sobie sprawy w pełni świadomie, chyba im to podpowiada ich "gadzi mózg". Rozumiem wk***ienie typa, ale raczej byłoby rozsądne z takim gościem pogadać i dowiedzieć się jak wyglądała sytuacja.

Folur

2021-11-28, 19:37
walka byków

Raider napisał/a:

Jak suka nie da to pies nie weźmie



powiedz to kobietom zgwałconym

xXx5226

2021-11-28, 20:28
Folur napisał/a:

walka byków
powiedz to kobietom zgwałconym



On tego nie zrozumie, jest zbyt ograniczony.

Aga2010

2021-11-28, 22:15
Napewno jej dawał całą wypłatę

Grymson

2021-11-28, 22:48
Co por*chal to jego :-D

mocnymarcin5

2021-11-29, 00:10
To teraz musi pobić połowę miasta

Justynka99

2021-11-29, 00:30
Prof._Kot_Budd napisał/a:

[...]zrobi dużo, żeby do tego doprowadzić, zaczynając od oszukiwania kochanka o swojej sytuacji, wmawiania, że ona i tak od niego odejdzie oraz innymi manipulacjami, z których mam wrażenie, nie zawsze zdaje sobie sprawy w pełni świadomie, chyba im to podpowiada ich "gadzi mózg".



Wbrew pozorom to nie do końca manipulacja. Jeżeli zdradzająca kobieta ma kochanka, a nie jakąś jednorazową przygodę, to najczęściej wynika to z tego, że myśli o odejściu. A, że czasem od myślenia o odejściu do samego odejścia mija długi czas to już często kwestia zobowiązań rodzinnych (dzieci). A w niektórych przypadkach po prostu to problemy z podejmowaniem decyzji i takie myślenie o odejściu trwa całe życie. Po prostu ze względu na uwarunkowania biologiczne (kobieta nie skasuje numeru telefonu zostawiając kochanka w ciąży) kobieta rzadziej szuka seksu bez zobowiązań, a częściej ten kochanek jest w jej oczach potencjalnym następnym partnerem. To oczywiście nie jest reguła, bo każdy podchodzi do tego inaczej, ale jednak taka różnica istnieje.

Prof._Kot_Budd

2021-11-29, 01:13
Justynka99 napisał/a:

Wbrew pozorom to nie do końca manipulacja. Jeżeli zdradzająca kobieta ma kochanka, a nie jakąś jednorazową przygodę, to najczęściej wynika to z tego, że myśli o odejściu. A, że czasem od myślenia o odejściu do samego odejścia mija długi czas to już często kwestia zobowiązań rodzinnych (dzieci). A w niektórych przypadkach po prostu to problemy z podejmowaniem decyzji i takie myślenie o odejściu trwa całe życie. Po prostu ze względu na uwarunkowania biologiczne (kobieta nie skasuje numeru telefonu zostawiając kochanka w ciąży) kobieta rzadziej szuka seksu bez zobowiązań, a częściej ten kochanek jest w jej oczach potencjalnym następnym partnerem. To oczywiście nie jest reguła, bo każdy podchodzi do tego inaczej, ale jednak taka różnica istnieje.



W samo sedno, wszystko to rozumiem, ale nie mówienie wprost o sytuacji, kluczenie przez brak umiejętności podjęcia decyzji, czy z jakiegokolwiek innego powodu, to już jest manipulacja, z tym, że - można by powiedzieć - bardziej usprawiedliwiona.

Raider

2021-11-29, 06:52
Folur napisał/a:

walka byków
powiedz to kobietom zgwałconym



Powiem gwałcicielu

Folur napisał/a:

walka byków
powiedz to kobietom zgwałconym



Powiem gwałcicielu

xXx5226 napisał/a:

On tego nie zrozumie, jest zbyt ograniczony.



Ograniczają mnie takie debile jak ty

FeeGiee

2021-11-29, 11:51
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Zaraz mnie pojadą niepewne chłopki zatroskani o wierność swoich połowic, i spoko: właśnie się spotykam z zajętą kobietą i nie zdarza mi się to pierwszy raz i powiem wam tyle: jak baba chce zdradzić, bo jej się nudzi, albo czegoś jej brakuje to zrobi dużo, żeby do tego doprowadzić, zaczynając od oszukiwania kochanka o swojej sytuacji, wmawiania, że ona i tak od niego odejdzie oraz innymi manipulacjami, z których mam wrażenie, nie zawsze zdaje sobie sprawy w pełni świadomie, chyba im to podpowiada ich "gadzi mózg". Rozumiem wk***ienie typa, ale raczej byłoby rozsądne z takim gościem pogadać i dowiedzieć się jak wyglądała sytuacja.



W tym przypadku na kopa w ryj zasługujesz ty i ta niewierna k***a z którą sie spotykasz

Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla kurestwa

"Jeśli zdradziłeś to jesteś bez wartości, nie można Ci ufać bo do kurestwa masz skłonności,"

Jakby nie można było się rozstać tylko lepiej szukać na boku k***y lub pedała co ku*asa na wodzy utrzymać nie może

plkoikijuy

2021-11-29, 12:50
Powinien wpie**olic zmywarce a nie jemu..

Prof._Kot_Budd

2021-11-29, 18:58
FeeGiee napisał/a:

W tym przypadku na kopa w ryj zasługujesz ty i ta niewierna k***a z którą sie spotykasz
Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla kurestwa
"Jeśli zdradziłeś to jesteś bez wartości, nie można Ci ufać bo do kurestwa masz skłonności,"
Jakby nie można było się rozstać tylko lepiej szukać na boku k***y lub pedała co ku*asa na wodzy utrzymać nie może



No i jest, często cię zdradzały ? Jak się wyprowadzisz od mamy, to się przekonasz, że w życiu nie wszystko jest zero-jedynkowe, ja nikogo nigdy nie zdradziłem, jeśli tak się boisz zdrady, to nie gustuj wśród kurestwa i sprawa załatwoina. Nie jestem z siebie dumny, ale stało się, hamuj pięty wojowniku.