18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdolne kobiety

Pfciuki • 2013-03-08, 18:51
Fajne kobietki... chyba tyle wystarczy



dla nerwowych ludzi polecam wyciszenie dźwięku

Rynsztof

2013-03-09, 00:45
W sumie dubstep ma swoje dobre strony. Nawet kiedy ktoś ma kiepski net i zacina mu się bufor, i tak nie usłyszy różnicy :)

Smaro

2013-03-09, 00:59
Jest Roberta Mancino, jest piwko!

kaczkor

2013-03-09, 01:53
To są zdolne kobiety :






Adulka

2013-03-09, 03:38
:lol: nie ma to jak oglądać jakieś laski w alpach i wyganiać je do kuchni, kiedy się siedzi przed kompem...samiuteńkiemu, i nie ma komu zrobić kanapki o buu :emo: smuteczek

Ranger

2013-03-09, 05:42
Hehe, jakbym oglądał materiał o mojej kobiecie ;)
Czasem sama musi mnie namawiać na jazdę rowerem w terenie, ostatnio zapisaliśmy się na kurs nurkowy, chodzimy na ściankę wspinaczkową, a w dodatku ma świetne ciało(chociaż nic dziwnego skoro uprawia sport)...

I powiem wam, że taka kobieta to skarb. Jak widzę znajomych, którzy z dziewczynami mogą tylko siedzieć w domu albo co weekend chodzą do klubów na pedalskie imprezy to nie dziwi mnie, że po roku, dwóch wszystko się sypie i związek do kasacji...
Niestety polki często spotyka syndrom paniusi i poza imprezami i zakupami nic ich nie interesuje. A jak już taką namów na wypad w góry to lezie w szpilkach i miniówie... :-|

Bridgwater88

2013-03-09, 11:34
za kazdym razem jak widze ,,kompilacje'' zwiazana ze sportem mimo ze napisane ze beda dupki i cycki...to zawsze wiem ze bedzie napie**alac w glosnikach drum&base albo inny Skrillex. Dlatego nei wlaczam. pie**ole

PanMazda

2013-03-09, 12:15
Kobiety z pasją... niestety większość z tego damskiego przeklętego rodzaju szuka ch*ja do dupy na imprezach a radość z życia czerpią nocnym i kurewskim życiem.