18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdobywca Kapitolu

CrazyEdek • 2021-01-09, 09:44
Pomocna dłoń.


kolacz

2021-01-09, 09:50
Niby hamburgery takie głupie ale spójrzmy na całokształt tych protestów i porównajmy je do tych u nas w kraju. Pomijając powody i uzasadnienie ich niezadowolenia to wj***li sie odrazu do Kapitolu nie pie**oląc sie z żadnymi błyskawicami na kartonach ;)

Kutasiarz

2021-01-09, 10:20
Plecak nie pomógł.

polakwrocek

2021-01-09, 12:19
Widać że niezorganizowane. bo tak to by przynajmniej ze 3-4 liny przynieśli -.-

BigBertha

2021-01-09, 12:37
Białe amerykańskie ścierwo przynosi wstyd białej populacji.

DzidaZawodnik

2021-01-09, 12:59
BigBertha napisał/a:

Białe amerykańskie ścierwo przynosi wstyd białej populacji.Co ty mozesz wiedzieć o uczuciach białej populacji lewaczko?

kolejny

2021-01-09, 13:48
Przecież udało im się to zrobić, bo na to pozwolono... Obstawiam, że była zastawiona pułapka na Trumpa w którą się dał wmanewrować. Jego ludzi wyszli na oszołomów, on wyszedł na szefa tej skretyniałej bandy, czego skutkiem było kilka ofiar śmiertelnych. Obstawiam, że chciano właśnie , żeby tak zapamiętano Trumpa i żeby odszedł w niesławie, to jest dla niego spory policzek.
Zabawne jest to, jak Republikanie zaczęli się pokazowo odsuwać, po tym cyrku - oczywiście, niby przez nawoływanie do agresji, ale tak naprawdę Trump traci swoją pozycję i ludzie się odwracają.

Gandalf

2021-01-09, 13:50
Jedna z ofiar? ;-)

Wiewór

2021-01-09, 20:15
Siły specjalne trampka idą po sprawiedliwość. Plaskoziemcy, foliarze, antyszczepionkowcy, szamani, rednecki i cała pozostała w USA potęga intelektualna. Zjeby umysłowe są wszędzie takie same. W USA głosują na Trumpa, w Polsce na PiS, na Węgrzech na Orbana, w Turcji na Erdogana...

Scartabelli

2021-01-09, 20:28
Wiewór napisał/a:

Siły specjalne trampka idą po sprawiedliwość. Plaskoziemcy, foliarze, antyszczepionkowcy, szamani, rednecki i cała pozostała w USA potęga intelektualna. Zjeby umysłowe są wszędzie takie same. W USA głosują na Trumpa, w Polsce na PiS, na Węgrzech na Orbana, w Turcji na Erdogana...Ale Ty zdajesz sobię sprawę do jakich przekrętów doszło w ich wyborach prezydenckich? Tysiące ludzi którzy od dawna nie żyją "oddało" głosy na Bidena. Kilkanaście tysięcy potwierdzonych przypadków ludzi którzy "oddali" głosy choć nawet nie brali udziału w wyborach.

Pewnie sporo tam też pewnie oszołomów ale reakcja na tego typu przekręty raczej chyba zdrowa.

Wiewór

2021-01-09, 21:31
Scartabelli napisał/a:

Ale Ty zdajesz sobię sprawę do jakich przekrętów doszło w ich wyborach prezydenckich? Tysiące ludzi którzy od dawna nie żyją "oddało" głosy na Bidena. Kilkanaście tysięcy potwierdzonych przypadków ludzi którzy "oddali" głosy choć nawet nie brali udziału w wyborach.
Pewnie sporo tam też pewnie oszołomów ale reakcja na tego typu przekręty raczej chyba zdrowa.Aha. Tylko ciekawe, że sąd najwyższy odrzucił wszystkie protesty Trumpa.
USA to nie Polska. Tam jest twarde prawo ale prawo. Nigdy w życiu żaden sędzię nie podpisał by się pod takim wałem.
To są bzdury wyssane z palca.
Każdy kto zna historię Trumpa wie, że ten człowiek do celu zawsze idzie po trupach. Jest bezwzględnym, okrutnym, cynicznym i wyrachowanym oszustem i krętaczem.
Najbardziej śmieszny mnie fakt, że bronią go ludzi na których się dorobił i którymi bezgranicznie gardzi.
To jest socjologiczny fenomen warty przeprowadzenia badań naukowych.
Można to porównać tylko do hipotetycznej sytuacji w której Hitler przegrywa wybory a na raichstag ruszają w jego obronie Żydzi, którzy na niego głosowali.