18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zdesperowani imigranci próbowali powiesić się w Atenach

69zielony69 • 2016-02-26, 16:36
Cytat:

Dwóch młodych Pakistańczyków chciało powiesić się na drzewie na Placu Victorii w centrum Aten. Szokujące zdjęcia migrantów obiegły media.

W porę odcięto sznury, mężczyźni przeżyli. Jeden z nich stracił przytomność. Obaj są w szpitalu.

Prawdopodobnie chcieli w ten sposób wyrazić sprzeciw wobec faktu, że udaremniono im dalszą podróż, na północ Europy - mówi policjant.

Grecja nadal stanowi główną bramę dla migrantów do północnej części Europy - zwłaszcza do Niemiec lub krajów skandynawskich. Przypomnijmy, że kilka dni temu tysiące osób utknęło na grecko-macedońskiej. Większość nie miała odpowiednich dokumentów umożliwiających podróż. Wpuszczani byli tylko Irakijczycy i Syryjczycy.

Od piątku zaś limit wpuszczanych osób obowiązuje w Austrii - do 80 ubiegających się o azyl dziennie i do 3 200 udających się dalej tranzytem. Nie wykluczono wprowadzenia kolejnych obostrzeń.


Zajumane z: http://www.rmf24.pl/raporty/raport-fala-uchodzcow/najnowsze-fakty/news-zdesperowani-imigranci-probowali-powiesic-sie-na-placu-w-ate,nId,2152070

Zdjęcia na: http://www.dailymail.co.uk/news/article-3464711/Greece-warns-won-t-warehouse-souls-desperate-migrants-try-hang-Athens-square-neighbouring-countries-shut-borders.html

myjek

2016-02-26, 16:42
Dajcie tego kto ośmielił się odciąć sznur !

Stasiu Gąska

2016-02-26, 17:36
Wieszać się w biały dzień na placu w centrum miasta... Hm... Gdybym był podejrzliwy, uznałbym, że to pieprzona emo-pokazówka.

saves

2016-02-26, 17:47
Ocieplanie wizerunku najeźdźców - odc. 1493.

Essent

2016-02-26, 18:25
Ale miałbym co nagrywać.

SalirSI

2016-02-26, 18:39
"Od piątku zaś limit wpuszczanych osób obowiązuje w Austrii - do 80 ubiegających się o azyl dziennie i do 3 200 udających się dalej tranzytem. Nie wykluczono wprowadzenia kolejnych obostrzeń." To są k***a debile, a ja myślałem że utrzymujemy granice, straż graniczą itp w jakiś celach ... Możemy ich wpuścić i milion dziennie, jeśli tylko mają poukładane w głowach, chcą zdobyć zawód i pracować, no i r*chać kozy w swoich mieszkaniach nie wpie**alając się do naszej kultury. Jeśli nie chcą - nie wpuszczamy nikogo bo i po co. Ale nieeee, wpuśćmy i największych popie**olów, bo się ustawili pierwsi w kolejce ..

Verbatim369

2016-02-26, 19:36
Jakże mi jest z tego powodu wszystko jedno...

mygyry

2016-02-26, 19:45
"Szokujące zdjęcia" W skrócie, dwóch idzie się wieszać, jeden robi zdjęcia trzeci czeka żeby ich odciąć w porę i azyl załatwiony, teraz będzie wysyp "biednych desperatów"

seattle

2016-02-26, 23:49
Popieram taką inicjatywę!

simoni

2016-02-27, 03:22
Do niczego się nie nadają, nawet zadyndać porządnie nie potrafią :idzwch*j:

premium122

2016-02-27, 04:30
SalirSI napisał/a:

"Od piątku zaś limit wpuszczanych osób obowiązuje w Austrii - do 80 ubiegających się o azyl dziennie i do 3 200 udających się dalej tranzytem. Nie wykluczono wprowadzenia kolejnych obostrzeń." To są k***a debile, a ja myślałem że utrzymujemy granice, straż graniczą itp w jakiś celach ... Możemy ich wpuścić i milion dziennie, jeśli tylko mają poukładane w głowach, chcą zdobyć zawód i pracować, no i r*chać kozy w swoich mieszkaniach nie wpie**alając się do naszej kultury. Jeśli nie chcą - nie wpuszczamy nikogo bo i po co. Ale nieeee, wpuśćmy i największych popie**olów, bo się ustawili pierwsi w kolejce ..



Ja tez sie niezle dziwie.Wydawalo mi sie ze przybywajacy spoza strefy schengen procz takiego usa,kanady etc musza posiadac np j***nA wize.
A tu widze nie!!

No chyba ze o czyms nie wiem i jakos niedawno do strefy schengen zostaly wlaczone panstwa bliskiego wschodu i afryki.

bli3

2016-02-27, 10:00
Ateńczycy powinni pomagać uchodźcom w popełnieniu samobójstwa przez powieszenie,
a nie sznury odcinać...

Tadeis

2016-02-28, 02:24
myjek napisał/a:

Dajcie tego kto ośmielił się odciąć sznur !



Może lepiej ,że odciął tych brudasów. Już widzę jak by się rzeczywiście zaj***li ,te newsy jak to z tego powodu wpuścimy kolejnych. W końcu milion w te czy wewte nie zrobi różnicy. Szkoda tylko ,że jak spadali nie jebli się o jakiś kamień łbem jak przy skoku na główkę.

kurvipiccolo

2016-02-28, 10:25
Od kiedy Pakistan jest w Syrii ja się k***a pytam?! :evil:

vonciapaci

2016-02-28, 10:40
Pewnie taka sama pokazówka jak z tym na torach hahaha xd