18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zderzenie autobusu z szynobusem

bongo155 • 2014-03-12, 20:43
"W Dzierżanowie (woj. wielkopolskie) na niestrzeżonym przejeździe kolejowym doszło do zderzenia autobusu z szynobusem. Zginął 15-letni pasażer autobusu. Dziewięć osób zostało rannych.

Do wypadku doszło o godz. 16:05. Zderzyły się szynobus relacji Leszno - Ostrów Wielkopolski z podmiejskim autobusem, który z niewiadomych przyczyn nie zatrzymał się na znaku "stop". Na miejscu pracuje pięć zastępów straży pożarnej, policja i prokurator.

Jedna osoba zmarła

- Rannych zostało pięć osób podróżujących autobusem - czterech pasażerów i kierowca - oraz czterech pasażerów szynobusu, którym jechało łącznie 14 osób - podaje Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji.

Mimo reanimacji, jedna z osób rannych zmarła. - To 15-letni pasażer autobusu - wyjaśnia Szczepaniak.

Trzy osoby spośród poszkodowanych trafiły do szpitala w stanie ciężkim.

Jedna z osób była zakleszczona we wraku autobusu. Uwolnili ją strażacy.

Wcześniej straż pożarna i policja informowały o siedmiu osobach rannych. - Jeden z pasażerów szynobusu dopiero przed chwilą zgłosił się do szpitala - tłumaczy Szczepaniak.
Wstrzymany ruch pociągów

Ruch pociągów na trasie Ostrów Wielkopolski - Leszno jest wstrzymany. - Zorganizowana jest zastępcza komunikacja autobusowa. Ruch pociągów zostanie wznowiony po zakończeniu pracy przez prokuratora - informuje Maciej Dutkiewicz z zespołu prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe S.A."

aż dziw ,że jedna osoba się wykręciła





Zaj***ne z TVN24 :samoboj:

[/quote]

Oranżada

2014-03-12, 21:26
Zderzenie autobusa z szynobusem.
Coś ty to k***a tłumaczył w tele gazecie?
A tak w ogóle to pie**ole nie czytam bo z TVN propsy

uszatok

2014-03-12, 21:43
k***a mać, a ja całe życie mówiłem na to pociąg...

MarcinosPL

2014-03-12, 22:32
Miszkam niedaleko i dodam że około godziny temu zmarł w szpitalu 17-latek. Nie dali rady go uratować :(

Massivee

2014-03-13, 00:52
@up Nieważne. Każdy umrze. A tą smutną minkę wsadź sobie w dupę. W sobotę pochowałem ojca. Będzie kasa na dz**ki.

Hasky128

2014-03-13, 12:50
Autobus dostał w oś. Gdyby dostał pomiędzy byłoby ciekawiej :D

PlumeQ

2014-03-13, 21:06
Ten 15 latek robił sobie zdjęcia w lustrze :D
W ogóle ludzie to idioci bo na facebooku stawiają mu [*], głupcy, zamiast iść do sklepu kupić wkład następnie udać się na cmentarz z kosza wyciągnąć znicz (szkoda dychy) i mu to postawić na nagrobku.. W sumie to i na wkład trochę szkoda hajsu :kupa:

tktn

2014-03-14, 17:21
W sumie to bym jeszcze ropę spuścił z tego autobusu :)

kafarinho

2014-03-14, 17:28
Skomentowałbym to jako wjazd autobusu w szynobus, jak coś na szynach u nas w kraju może zrobić taką delikatną masakrę ?

Emer88

2014-03-14, 17:48
Ty już nie masz skąd materiału wrzucać ???

Esperanto

2014-03-14, 18:58
Bylem, widziałem, ogólnie rzecz ujmując kierowca autobusu popie**olony, na tym przejeździe jest znak stop, więc powinien się zatrzymać, ale po co? Wyj***ne, że wiezie dzieci i młodzież przecież on jest kierowcą autobusu to może. Nie zatrzymał się, a pociągu nie widział bo słońce mocno świeciło. Rutyna go zgubiła. Nigdy nie wsiądę do MZK Krotoszyn, sami rutyniarze i zbyt pewni siebie kierowcy...
Osobiście bym go powiesił za jaja na latarni przy ratuszu w Krotoszynie. Szkoda ludzi...

kiwaz

2014-03-14, 21:21
Mój powiat,taki piękny :) Chłopak,któremu buty spadły chwilę po wypadku miał same elektroniczne "znicze" i wyżalania.XXI wiek...
Cholera,miałem dodać ten materiał,ale poszedłem na trening i potem zapomniałem...
Aha,zginęły dwie osoby.Ta druga w szpitalu,bodajże nieboszczyk chodził do tej samej szkoły ,co ten pierwszy.Jego dziewczyna prawdopodobnie będzie miała amputowaną stopę.Znajomy,co erką jeździ mówił,że ktoś ma zdjęcia chłopaka.Być może będzie na harda :samoboj:
A @PlumeQ to idiota,znam go niestety osobiście .

tigerqaz

2014-03-14, 23:08
bongo155 napisał/a:

... autobusem, który z niewiadomych przyczyn nie zatrzymał się na znaku "stop"...



Tak, niewiadomych przyczyn.
Wiadomo że coraz więcej autobusów jest prowadzonych przez super mądrych obywateli Naszego kraju.
Jaka szkółka taka jazda. :D