18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdenerwowani rosyjscy robotnicy vs ekolodzy!

Autor • 2013-02-15, 01:17
Najprawdopodobniej grupa ekologów próbuje przerwać pracę...

Po tagach nie znalazłem, także raczej nie było

.P...........a.

2013-02-15, 01:19
Mogli przejechać wszystkich...
My mielibyśmy ubaw na hardzie, a oni by spokojnie pracowali :amused: .

FrasQs

2013-02-15, 01:29
I Bardzo dobrze zrobił,dziwicie sie? Gosciu ma prace,zarabia na utrzymanie,a tu jacyś ekolodzy rzucają mu sie przed auto bo pewnie jakieś rzadkie gatunki ślimaków żyją akurat tam,ekologom już sie poj***ło w głowach.

pacyfista

2013-02-15, 01:36
Zabijesz ekociotę, a pójdziesz siedzieć jak za człowieka.

ma...........er

2013-02-15, 01:46
Tylko po co Ci ekolodzy się sapią do robotników? Oni mają swoją ciężką prace którą chcą wykonać, zarobić i iść do domu. Czemu nie pójdą do ludzi którzy decydują o budowie? Bo to wymaga myślenia i argumentów i znajomości prawa a tego tym eko-pajacom prakuje

le...........ce

2013-02-15, 01:50
Dobrze tej suce, że dostała kilka strzałów w mordę - na ogarnięcie :ok:

j***ć eko-cioty :nazimaja:

ma...........we

2013-02-15, 02:15
Ekole? pie**ole!
Jak mnie to wk***ia niemiłosiernie, że drzewka i zwierzątka są ważniejsze od potrzeb ludzi. Rozumiem, że cel nie uświęca środków, ale k***a mać, niech banda zielonych trawożerców nie hamuje rozwoju reszcie społeczeństwa. Drogi są potrzebna. Lotniska też. Nawet pie**olone drapacze chmur. Chcą żyć w zgodzie z naturą? To k***a z jakiej paki co drugi ma w kieszenie iPhona i skąd ma tą kieszeń? Niech jeden z drugim zrezygnuje ze wszystkich zdobyczy i osiągnięć techniki, owinie się liśćmi i sp***ala do lasu. Zobaczymy jak długo natura w postaci dzikich zwierząt da mu pożyć wedle jego ekozasad. Chcą być debile niżej w łańcuchu pokarmowym to proszę bardzo.

Amen k***a. Dobranoc. Wyżaliłem się.

pacyfista

2013-02-15, 02:56
A.J.K.S napisał/a:

Dobrze tej suce, że dostała kilka strzałów w mordę - na ogarnięcie :ok:

j***ć eko-cioty :nazimaja:



Tylko, że to chyba sami faceci :D

Caban1908

2013-02-15, 03:21
Aż przyjemnie się patrzy jak te debile dostają takie soczyste p*zdy na ryj ahhh :D :D szkoda że więcej tego nie ma, z chęcią bym popatrzył

salv

2013-02-15, 03:24
Za budowlańców zawsze piwko :D

mikEWrona

2013-02-15, 03:41
Ta osoba w tych dlugich wlosach co ten koles napie**ala to babka ? hahahah

Fifka

2013-02-15, 03:52
makotewe napisał/a:

Ekole? pie**ole!
Jak mnie to wk***ia niemiłosiernie, że drzewka i zwierzątka są ważniejsze od potrzeb ludzi. Rozumiem, że cel nie uświęca środków, ale k***a mać, niech banda zielonych trawożerców nie hamuje rozwoju reszcie społeczeństwa. Drogi są potrzebna. Lotniska też. Nawet pie**olone drapacze chmur. Chcą żyć w zgodzie z naturą? To k***a z jakiej paki co drugi ma w kieszenie iPhona i skąd ma tą kieszeń? Niech jeden z drugim zrezygnuje ze wszystkich zdobyczy i osiągnięć techniki, owinie się liśćmi i sp***ala do lasu. Zobaczymy jak długo natura w postaci dzikich zwierząt da mu pożyć wedle jego ekozasad. Chcą być debile niżej w łańcuchu pokarmowym to proszę bardzo.

Amen k***a. Dobranoc. Wyżaliłem się.



Dokładnie! Cały Augustów jest rozjeżdżany przez ciężkie samochody bo paru ekociotom zabździło się, że tam w dolinie Rospudy kilka żabek i ptaków się pie**oli. Takich dolin jest niestety w Polsce więcej.

maniek423

2013-02-15, 04:14
Człowiek idzie do pracy jak na zawsze, a tutaj taka ekociota co zamiast iść do pracy jak każdy normalnie funkcjonujący człowiek, to NIE k***a idę bronić ślimaków, bo nie posiadam własnego życia to podk***ie je innym.
Dostanie taka k***a w jape to tylko się wk***isz bo ci sprawę zrobi. Jak kolega wyżej napisał "Zabijesz ekociotę, a pójdziesz siedzieć jak za człowieka.

bloodwar

2013-02-15, 06:33
Mogli go zasypać tą ziemią na koniec, żryj gruz j***na eko-cioto! Idź być hipsterę gdzieś indziej!

Lee225

2013-02-15, 07:53
To jest piękne jak im wj***ł !