18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdejmowanie blokady

~Velture • 2023-03-16, 15:20
przy użyciu tesli :ciasteczkowy:


edek_kotek

2023-03-16, 15:32
VeIture ty tak na serio ? co jest sadystycznego w tym filmie ? oświeć mnie bo nie pojmuję.

Tobiahus96

2023-03-16, 15:46
edek_kotek napisał/a:

VeIture ty tak na serio ? co jest sadystycznego w tym filmie ? oświeć mnie bo nie pojmuję.





Edek dołączyłeś do sadistica w 2019 roku i zero tematów i czepiasz się Velture który ma ich ponad 3.000. Ty tak na serio? Oświeć mnie bo nie pojmuję.

Gitrix

2023-03-16, 15:59
Świeże, nie tanie auto. Felga pokancerowana, opona starta miejscowo i pewnie coś jeszcze typu uszkodzone progi, nadkole czy jakiś tam drążek. Przyoszczędził!

Siriuz

2023-03-16, 16:12
Tu raczej nie chodziło o oszczędność :)

panar3

2023-03-16, 16:43
Siriuz napisał/a:

Tu raczej nie chodziło o oszczędność



Dokładnie. Gdyby to nie sreSla - auto dla pie**olniętych, pomyślał bym, że milicjanci czy inna srasz z wiejska specjalnie kogoś upie**oliła a człowiek postanowił oddać sobie ukradzioną wolność. W przypadku posiadacza sreSli powiem tylko jedno: pojeb!

JanJankowski

2023-03-16, 16:57
Jaki trzeba mieć zjepany łeb :-D

vass

2023-03-16, 17:10
Jak mi w Amsterdamie założyli blokadę, to poszedłem do sklepu kupić szlifierkę akumulatorową. Cięcie, blokada do kanału i jazda. Szlifierka wyszła gratis :)

opółnocyuciebie

2023-03-16, 17:14
vass napisał/a:

Jak mi w Amsterdamie założyli blokadę, to poszedłem do sklepu kupić szlifierkę akumulatorową. Cięcie, blokada do kanału i jazda. Szlifierka wyszła gratis



naucz się liczyć :mrgreen: :lol:

Siriuz

2023-03-16, 17:31
panar3 napisał/a:

Dokładnie. Gdyby to nie sreSla - auto dla pie**olniętych, pomyślał bym, że milicjanci czy inna srasz z wiejska specjalnie kogoś upie**oliła a człowiek postanowił oddać sobie ukradzioną wolność. W przypadku posiadacza sreSli powiem tylko jedno: pojeb!



Jest też opcja, że zwyczajnie mu się śpieszyło :)

Manolito666

2023-03-16, 17:32
JanJankowski napisał/a:

Jaki trzeba mieć zjepany łeb





Gitrix napisał/a:

Świeże, nie tanie auto. Felga pokancerowana, opona starta miejscowo i pewnie coś jeszcze typu uszkodzone progi, nadkole czy jakiś tam drążek. Przyoszczędził!



A ja się z wami nie zgadzam. Nie wszystko powinno się przeliczać na pieniądze. Skoro chłopa stać na relatywnie drobne uszkodzenia w pojeździe, to j***ć system. A jaka satysfakcja, że byle łajza ze straży wiejskiej może Ci naskoczyć i niech sp***ala ze swoją blokadką.

Anonimowyja

2023-03-16, 17:55
Manolito666 napisał/a:

A ja się z wami nie zgadzam. Nie wszystko powinno się przeliczać na pieniądze. Skoro chłopa stać na relatywnie drobne uszkodzenia w pojeździe, to j***ć system. A jaka satysfakcja, że byle łajza ze straży wiejskiej może Ci naskoczyć i niech sp***ala ze swoją blokadką.



Wiesz, że mandat za samowolne zdjęcie blokady to akurat najmniejszy problem? W Polsce za zniszczenie i przywłaszczenie mienia, oprócz grzywny grozi również kara pozbawienia wolności.
Tak jak sadole pisali wcześniej, taka blokada może zrobić szkód za kilka tysięcy: felga, opona, przewód hamulcowy, czujnik/przewód ABS, wgniecione nadkole, błotnik, próg...

bisfhcrew

2023-03-16, 18:00
To jest fragment z tego filmiku - w skrócie, kanał rozrywkowy. blokadę sami założyli i specjalnie zniszczyli auto.



Teuwil

2023-03-16, 18:34
Koszt uszkodzenia samochodu wyższy niż mandat, a mandat i tak go nie minie, bo wystawiający spisał numery i zrobił zdjęcia.