18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdecydowany klient strzelnicy...

Halman • 2022-12-20, 07:37

ten pan świat już nie będzie obchodzić...

outline

2022-12-20, 09:50
Nydks napisał/a:

Elegancki sposób jak ktoś się chce bezboleśnie odj***ć a nie ma dostępu do klamki



Zajebiście elegancki, zj***nie psychy pracownikom i utrudnienie kolejnym Klientom, bo przecież strelnica dodatkowo wprowadzi zabezpieczenia. Za jakiś czas to będziesz k***a jak w labolatorium wsadzać łapy do gumowych rękawic i pomiędzy pistoletem a toba będzie szyba. Ot i tyle bedzie z tych samobójów.

Powinni go tam k***ę przewiesić zamiast tarczy

Zlodziej1

2022-12-20, 10:52
Halman napisał/a:

to nie murzyńska gramatyka tylko zabrakło jednego znaku diakrytycznego "ą" w słowie świąt...

zabrać też intelektu bo taka składnia posługują się dzieci w wieku 10 lat.

Halman napisał/a:

to nie murzyńska gramatyka tylko zabrakło jednego znaku diakrytycznego "ą" w słowie świąt...

zabrakło też intelektu bo taka składnia posługują się dzieci w wieku 10 lat. Pętaku

Bul_od_bytu

2022-12-20, 10:52
outline napisał/a:

Zajebiście elegancki, zj***nie psychy pracownikom i utrudnienie kolejnym Klientom, bo przecież strelnica dodatkowo wprowadzi zabezpieczenia. Za jakiś czas to będziesz k***a jak w labolatorium wsadzać łapy do gumowych rękawic i pomiędzy pistoletem a toba będzie szyba. Ot i tyle bedzie z tych samobójów.
Powinni go tam k***ę przewiesić zamiast tarczy



Kiedyś na strzelnicy na Marymoncie jeden z gości z obsługi opowiadał jak kilka tygodni wcześniej jeden klient odstawił taką akcję. Prokurator i milicja chcieli instruktorowi wcisnąć zarzut niemyślnego spowodowania zejścia, ale na szczęście było nagranie jak typ to robi. Ciekawe czy może na sadolu było. Akcja niby spoko z naszego punktu widzenia i chyba po to te kamery tam mają żeby było na 100% jasne.

woytasw

2022-12-20, 10:56
Odstrzelić się z glocka - wstyd jak wuj

Incre

2022-12-20, 10:59
co mu do łba strzeliło...

madufo

2022-12-20, 11:00
Piwko za instrumental pro8l3ma ;-)

zipi

2022-12-20, 11:26
Ale beznadziejnie zrobił, ja jak bym był tak zdesperowany to bym poszedł wystrzelał pół sejmu i dopiero wtedy się odj***ł, a za 100 lat by ktos napisał o mnie książkę jak to zaczął się złoty wiek dla Polski kiedy w końcu komuchy przestały nią rządzić xd

Leatherface

2022-12-20, 11:43
zipi napisał/a:

Ale beznadziejnie zrobił, ja jak bym był tak zdesperowany to bym poszedł wystrzelał pół sejmu i dopiero wtedy się odj***ł, a za 100 lat by ktos napisał o mnie książkę jak to zaczął się złoty wiek dla Polski kiedy w końcu komuchy przestały nią rządzić xd



Problem w tym, że większość samobojców jest egoistami, a mogli by właśnie zakończyć swoją egzystencję w porzyteczny dla społeczeństwa sposób, zabierając ze sobą kilku pasożytów.

achimos1985

2022-12-20, 12:42
madufo napisał/a:

Piwko za instrumental pro8l3ma



Co to jest za utwór?

bob136

2022-12-20, 13:34
Samobój pełną gębą.

kowboj

2022-12-20, 13:59
Czyżby próba wyłudzenia odszkodowania? :->

Kurde26

2022-12-20, 14:32
Piwko za samą nutkę się należy

guziecguziec

2022-12-20, 14:46
Ajot napisał/a:

Sprytny sposób aby sobie postrzelać i nie zapłacić za to.



Dlatego na strzelnicach płaci się z góry.

LouisdeFunes

2022-12-20, 15:32
czy spadające nauszniki mają się tak samo jak do butów spadających przy wypadkach samochodowych?

killua

2022-12-20, 15:34
zipi napisał/a:

Ale beznadziejnie zrobił, ja jak bym był tak zdesperowany to bym poszedł wystrzelał pół sejmu i dopiero wtedy się odj***ł, a za 100 lat by ktos napisał o mnie książkę jak to zaczął się złoty wiek dla Polski kiedy w końcu komuchy przestały nią rządzić xd



Taaa wystrzelałbyś 8-)