18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdążył na autobus...

Halman • 2021-03-22, 19:18

pierwsza pomoc nie ma możliwości szybkiego postawienia do pionu delikwenta...

banerr

2021-03-22, 19:33
Autobus go zjadł.

Halman

2021-03-22, 19:35
banerr napisał/a:

Autobus go zjadł.



KrystekKrystek

2021-03-23, 05:20
@Halman

Ty masz foldery z gifami na każdą okazję? Ty to naprawdę nie masz życia poza sadistic. Troche Ci jade za marihuaneum dożylnie, ale gdzieś w głębi serca to mi Cie po prostu żal, bo mam wrażenie, że dla tych wirtualnych piw to oj***łbyś nawet kebsa na ostro-ostrym z papryczkami chili i pieprzem cayen, polanych na koniec jakimś gunwem bitumicznym.

Halman

2021-03-23, 05:40
KrystekKrystek napisał/a:

@Halman
Ty masz foldery z gifami na każdą okazję? Ty to naprawdę nie masz życia poza sadistic. Troche Ci jade za marihuaneum dożylnie, ale gdzieś w głębi serca to mi Cie po prostu żal, bo mam wrażenie, że dla tych wirtualnych piw to oj***łbyś nawet kebsa na ostro-ostrym z papryczkami chili i pieprzem cayen, polanych na koniec jakimś gunwem bitumicznym.



wyobrażenia często się mijają z prawdą a czasami to niektórzy nawet nie są w stanie wyobrazić sobie stanu faktycznego.

przewodnik_elektryczny

2021-03-24, 16:39
KrystekKrystek napisał/a:

@Halman
Ty masz foldery z gifami na każdą okazję? Ty to naprawdę nie masz życia poza sadistic. Troche Ci jade za marihuaneum dożylnie, ale gdzieś w głębi serca to mi Cie po prostu żal, bo mam wrażenie, że dla tych wirtualnych piw to oj***łbyś nawet kebsa na ostro-ostrym z papryczkami chili i pieprzem cayen, polanych na koniec jakimś gunwem bitumicznym.



Jedziecie po tym halmanie że siedzi cały czas na sadolu a może to jego praca i bierze za to hajsy?