18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdania wypowiedziane przed śmiercią

Seiljakoko • 2022-02-25, 18:54
Top zdań wypowiedzianych tuż przed śmiercią:

- Patrz, ten krokodyl wygląda jak żywy!
- Ojej przepraszam, chyba pobrudziłem panu dres!
-Potrzymaj mi piwo!

I kolejny, z dzisiaj:
- Ruskij wojennyj korablu, id ty na ch*j!

Coliber

2022-02-26, 02:36
NataliaW napisał/a:

Słava Ukrainie, gierojom słava
Krzyknął upowiec po czym przeciął z kolegami niemowlaka na pół
Po tym dodał "masz lachu swoją Polskę od morza do morza"



Przypominam instruktaż jak rozmawiać z takimi k***ami


Jacek86s

2022-02-26, 07:36
Oponka napisał/a:

j***ny missclick. czemu nie idzie cofać piw?
mam rozumieć, że nie pożegnałbyś się z dzieckiem, żeby bronić jego przyszłości, ty miękka tatusiowata p*zdo?



W necie deklaracje to se możesz składać, na Ciebie pewnie i tak kuli by było żal, patykiem by Cię zajebiali k***iszonie.

NataliaW

2022-02-26, 08:48
Coliber napisał/a:

Przypominam instruktaż jak rozmawiać z takimi k***ami



Gardzę tobą

Rozjebie

2022-02-26, 14:15
35i napisał/a:

A Ty, sądząc po zadeklarowanej dacie urodzenia pamiętasz to osobiście. Jeżeli nie zauważyłaś emotki przy wpisie Znawcy_Cipek, to Cię uświadomię, chłop żartował. Pewnie byś chciała napisać, że to nie jest temat do żartów, ale na tym portalu nie ma tematów tabu i przy okazji uświadomię Cię, że Polacy też nie byli niewiniątkami. W historii każdego narodu znajdzie się jakiś fragment, o którym chciałoby się zapomnieć.



Ty tez nie zczailes o co chodzi.
A chodzi o to, ze jesli chcesz dojebac Lachom, to nie rozpie**ala sie widłami dzieci pod osłona nocy i pod nieobecność polskich mężczyzn.

Przez setki lat uciskalismy Ukraińców i jesli sie nie podobało, to stawaj w otwartej walce, a nie jak j***ny pedofil w kącie krzywdzisz dzieci

Wołyń to nie były pojedyncze przypadki, to były tysiące torturowanych i zamęczonych na śmierć niewinnych ludzi. A wszystko to za pozwoleniem ukraińskiego dowództwa.
Nigdy i nigdzie k***a na swiecie nie bylo podobnego przypadku o takiej skali.

Granica oddzielająca Europe Wschodnia od Zachodniej przesunęła sie w 2004 roku z niemiecko-polskiej na polsko- białorusko-ukraińska.
Wybudować tam mur i trzymać brudasów z dala od nas, a jesli wejdą to rozjebac ich amerykańskimi rakietami w puch

nigatyronemoderfuka

2022-03-10, 00:44
@NataliaW:

"ch*j w dupę banderowskiej Ukrainie i stalinowskiej Rosji. A największy ch*j w dupę tym co własne gniazdo kalaja. "

Kobieto,dla takich jak ten typ to akurat podobno przyjemność.