18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zbyt wściekły aby byś szybkim

~Velture • 2022-11-25, 14:28
Cytując klasyka: "Marka auta zupełnie przypadkowa".

Przyciąłem wam filmik aby oszczędzić życia ale jak kogoś swędzi i chce całość to na dole w spojlerze link.
Akcja finałowa od 0:45

Cytat:

Autor jak i inny uczestnicy ruchu czekają na światłach na zielone , a do stawki dołączyło BMW. Gdy zapala się zielone, BMW ruszając traci przyczepność i zaczyna driftować co kończy się obrotem o 180 stopni. Gdy po dłuższej chwili, kierowca BMW dogania autora, mocno przyhamowuje i niemal zatrzymuje na lewym pasie, aby wziąć rozpęd? To co dzieje się później jest niezrozumiałe. Wjeżdża w barierki i sygnalizację świetlna, a następnie odjeżdża z miejsca zdarzenia. Cudem nikt ani nic nie ucierpiało. Autor zgłosił zdarzenia na 112 a w dniu dzisiejszym (tj.25.11.2022) dosłał nagranie na Policję.

24.11.2022 Warszawa ul. Ryżowa





spoiler

Mikefox

2022-11-25, 21:44
Te barierki to chyba znajomy królika, znaczy się "prezydęta" lub burmistrza tej mieściny montował. Zrobione z najwyższej jakości metalu zwanego "czaina-steel-ium".

PoPis

2022-11-25, 22:18
Tokio Drift i czego tutaj nie rozumiesz :-D

KrwawyEric

2022-11-25, 22:29
Filmujący jak to BMW staje obok na światłach rusza z na pełnym gazie, wydaje mi się że była jeszcze akcja przed której autor nie wrzucił :D Pomijając, przepiękne zakończenie - dobrze że nie było tam pieszych! Kierowce z BMW do wora, a wór do jeziora

na...........pl

2022-11-26, 01:37
KrwawyEric napisał/a:

Filmujący jak to BMW staje obok na światłach rusza z na pełnym gazie, wydaje mi się że była jeszcze akcja przed której autor nie wrzucił Pomijając, przepiękne zakończenie - dobrze że nie było tam pieszych! Kierowce z BMW do wora, a wór do jeziora



Też tak myślałem, ale co miałoby na tej akcji być, skoro żadnej reakcji BMW w stronę "operatora" nie można zanotować?

gummybear

2022-11-26, 12:00
dennissliwa napisał/a:

Typ musiał być naj***ny lub naćpany bo to co na końcu odj***ł to sie w głowie nie mieści.



albo był po prostu ukraincem

witekkk

2022-11-26, 12:03
Kriski napisał/a:

Pół Zabrza ma teraz bekę.



Chyba nie ogarniasz literek, gimbusiu. :D
Bo Zawiercie to nie Zabrze.
Zrozumiał?

robsonx79

2022-11-27, 08:00
Spłakał się, że nie poszedł pierwszy spod świateł, a reszta to już emocje małej zranionej dziewczynki. Dobrze go dojadą z regresem za ucieczkę - sygnalizacja świetlna jest w ch*j droga, łącznie z barierkami i robocizną to wyjdzie kilkaset tysięcy.

croyna

2022-11-27, 12:33
muzyka z Psów?