18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zbrodnia wołyńska

matełuż • 2013-07-14, 22:59
Coś apropos ostatniej decyzji w sprawie zakwalifikowania rzezi wołyńskiej jako "czystki etnicznej ze znamionami ludobójstwa"


DoHolandiiNaJointa

2013-07-14, 23:26
Jak oglądam filmy takiego typu to czuje w sobie ogromną nienawiść ,chęć cofnięcia się w czasie i zrobienia 1000 razy gorszych rzeczy tym ,którzy to robili:(

erythnul

2013-07-14, 23:44
Temat faktycznej bezbronności i liczby ofiar muzułmanów, którzy zginęli w Srebrenicy jest dość kontrowersyjny. Wielu historyków podważa liczbę, według nich wielce zawyżoną oraz to że byli to wyłącznie cywile. No i jaka była rola Serbów.. czy agresorów czy posuniętych do desperacji z chęci zemsty ofiar równie okrutnych prześladowań. Analogia Srebrenica-Wołyń jest słuszna choć wątpliwa w kontekście Serbowie-Ukraińcy, muzułmanie-Polacy. Zresztą spójrzcie sami:

http://www.wykop.pl/ramka/937033/srebrenica-co-robiono-serbom-przed-masakra-na-muzulmanach/
http://polishallied.salon24.pl/433588,srebrenica-masakra-czy-manipulacja

I niezależnie od tego kto był katem, a kto ofiarą w Serbii, masakra w Srebrenicy jest to największa czystka etniczna od czasów IIWŚ gdyż ludobójstwo wołyńskie miało miejsce podczas jej trwania.

Karny Jeżyk

2013-07-14, 23:53
nam ciśnienie skacze z wk***ienia, Ukraińcy rżną głupa, a rusek zaciera ręce, że nie możemy się dogadać.

RockyWood

2013-07-15, 00:46
na tle tego co dzisiaj robią szwaby ruski i ukraińce oraz co na to nasza "władza" nie wspominając już o całej szwabskiej UE wychodzi że Polska to pierwszorzędna dz**ka Europy - nie dość że daje wszytskim dookoła za darmo to jeszcze dopłaca do interesu napalonych pederastów którzy ją r*chają w dupę aż chłepce a ta jeszcze pewnie przez kolejne 2 lata będzie wołać "JESZCZE! Jeszczeee!!!" (do końca kadencji PO). Ale nie wiadomo czy nie dłużej.. w końcu telewizja czyni cuda pokazując jedynie istotne informacje na temat poparcie PO i PiS (bo reszta w TV nie istnieje). Ale kto wie... może do koryta dostanie się (oczywiście demokratycznie) inna partia; bo przecież Polacy będą mieli do wyboru:
- PO - wiadomo już każdemu do czego są zdolni i robią ile się da żeby Polskę sp***olić póki jeszcze mają czas.
- PiS - też wiadomo bo już swoje popisy nam ukazywali - kto nie pamięta czasów PiS i mówi że było wtedy "lepiej" niech idzie się leczyć na nogi bo na głowę już za późno.
- SLD czyli rasowi komuniści
- Palikot - czyt. PO
- pozostałe partie nie zostaną dopuszczone wstępnie nawet do koryta z "poparciem" na poziomie poniżej 5%...

Można by jeszcze liczyć na Prawicę ale powiedzmy sobie szczerze - nikt nawet nie dopuści ich na listy wyborcze albo będzie tak jak ostatnio z Korwinem - kto pamięta ten może być pewny że następnym razem będzie podobnie. Może nawet cichy samobójca grasujący od paru lat po Polsce znowu zacznie działać.

IwanMT

2013-07-15, 01:22
RockyWood napisał/a:

na tle tego co dzisiaj robią szwaby ruski i ukraińce oraz co na to nasza "władza" nie wspominając już o całej szwabskiej UE wychodzi że Polska to pierwszorzędna dz**ka Europy - nie dość że daje wszytskim dookoła za darmo to jeszcze dopłaca do interesu napalonych pederastów którzy ją r*chają w dupę aż chłepce a ta jeszcze pewnie przez kolejne 2 lata będzie wołać "JESZCZE! Jeszczeee!!!" (do końca kadencji PO). Ale nie wiadomo czy nie dłużej.. w końcu telewizja czyni cuda pokazując jedynie istotne informacje na temat poparcie PO i PiS (bo reszta w TV nie istnieje). Ale kto wie... może do koryta dostanie się (oczywiście demokratycznie) inna partia; bo przecież Polacy będą mieli do wyboru:
- PO - wiadomo już każdemu do czego są zdolni i robią ile się da żeby Polskę sp***olić póki jeszcze mają czas.
- PiS - też wiadomo bo już swoje popisy nam ukazywali - kto nie pamięta czasów PiS i mówi że było wtedy "lepiej" niech idzie się leczyć na nogi bo na głowę już za późno.
- SLD czyli rasowi komuniści
- Palikot - czyt. PO
- pozostałe partie nie zostaną dopuszczone wstępnie nawet do koryta z "poparciem" na poziomie poniżej 5%...

Można by jeszcze liczyć na Prawicę ale powiedzmy sobie szczerze - nikt nawet nie dopuści ich na listy wyborcze albo będzie tak jak ostatnio z Korwinem - kto pamięta ten może być pewny że następnym razem będzie podobnie. Może nawet cichy samobójca grasujący od paru lat po Polsce znowu zacznie działać.



Ja nie pamiętam jak było z Koriwnem i chętnie się dowiem.
Mam 19lat, poprzednie wybory był, gdy miałem 17lat i się w ogóle nie interesowałem tym pie**olnikiem, który rządzi naszym krajem. Obecnie powoli wdrążam się w temat, nadal gówno wiem i chętnie się dowiem co to się stało z tym Korwinem 'wcześniej'.