18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zbrodnia i kara

FeeGiee • 2022-10-21, 09:40


Chyba Brazylia. Znalezione na reddicie.
Z komentarzy pod postem wyczytałem, że gościu w różowej koszulce to kierowca samochodu, który uderzył w motop*zde. Chciał wezwać pomoc, ale nie zdążył :lol:

w spoilerze komentarz przetłumaczony googlem
spoiler

lokal.szczecin

2022-10-21, 11:54
bylo napisane PARE to sie w pare dobrali, wielkie mi co

czerapundrzi

2022-10-21, 12:17
wyskoczył z butów, poddał się...

Hetman_Wielki

2022-10-21, 12:33
jestem za tym by wprowadzić to na polskie ulice, a nie przepraszam ja nie widziałam, wydawało mi się, słońce mnie oślepiło i w ogóle tory i szyny były krzywe

janniezbedny23

2022-10-21, 12:49
Ten kierowca jest w sumie bardziej poszkodowany od poszkodowanego Moto...

nebelwerfer

2022-10-21, 12:50
ja jebie :D facet chyba na co dzień też jeździ motocyklem że go to tak ruszyło że go prawie zaj***ł

BigLebovsky

2022-10-21, 16:04
nebelwerfer napisał/a:

ja jebie facet chyba na co dzień też jeździ motocyklem że go to tak ruszyło że go prawie zaj***ł



Taaaa. A odjeżdżając zajechał drogę innemu jednośladowi. Taki był k***a mądry.

Sraj1

2022-10-21, 17:22
Dodajmy, że wypadek spowodował motop*zda, bo skoro z tej strony jest stop to na 99% jest i z drugiej. No i miał auto z prawej, jeżeli tam nie ma stop. No ale zawsze musi jakaś k***a szeryf trafić. Oby w pierdlu go spotkały trzy murzyńskie ch*je.

boowa1986

2022-10-21, 17:39
Zbrodnia Ikara, bo za daleko to chłop nie zaleciał.

opółnocyuciebie

2022-10-21, 20:34
Gościu nawet kulki nie dostał, więc skąd tyle lajków?

kokos_123

2022-10-22, 00:14
Kibol83 napisał/a:

Dodajmy, że wypadek spowodował motop*zda, bo skoro z tej strony jest stop to na 99% jest i z drugiej. No i miał auto z prawej, jeżeli tam nie ma stop. No ale zawsze musi jakaś k***a szeryf trafić. Oby w pierdlu go spotkały trzy murzyńskie ch*je.



Właśnie dziwnie to wygląda, bo widać że od strony kierowcy, również był znak stop (unikalny obrys, tak jak u nas aby dało się odróżnić).
A kierowcy jadący od strony motocykla, nie zatrzymują się, więc może to było skrzyżowanie z łamanym pierwszeństwem L.
Oczywiście możliwe że to był 4-way STOP, nie wiem czy stosuje się takie rozwiązania tam (nie widzimy niestety jaki są znaki od innych kierunków). Po reakcji innego kierowcy, jestem w stanie przypuszczać, że to było jednak łamane pierwszeństwo.

Petebb

2022-10-22, 14:45
Kibol83 napisał/a:

Dodajmy, że wypadek spowodował motop*zda, bo skoro z tej strony jest stop to na 99% jest i z drugiej. No i miał auto z prawej, jeżeli tam nie ma stop. No ale zawsze musi jakaś k***a szeryf trafić. Oby w pierdlu go spotkały trzy murzyńskie ch*je.



tu masz z 4 stron stop jak w USA. Przejedzie ten kto sie pierwszy zatrzymal - lub wiekszy xDDDDDDD