18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zazdrość

yonderbrack • 2012-06-22, 16:53
Już nią rzygam... Merkel też ma swoje zdanie :lodowka: . Brakuje tylko artykułów: "kto dziś strzeli gola Natalii Siwiec...".

T-Will

2012-06-25, 15:15
makabrax napisał/a:

najbardziej wk***iające są ataki nią z każdej strony, jaka to ona piękna, jaka to miss kibiców, widać kuzwa botox w policzkach i ustać oraz powiększone piersi, w ch*j tapety na mordzie... było znacznie więcej ładniejszych i naturalniejszych kibicek na stadionach niż ona...


Jej piersi sa naturalne.

suchy945

2012-06-25, 15:41
Każdy narzeka jaka to ona zła a gdyby rozłożyła przed wami kolana to byście się wbili niczym Boening w WTC

tauri

2012-06-25, 17:33
sam masz k***a botoks w policzkach jełopie ,usta i cycki jak najbardziej naturalne

czaki126pl

2012-06-25, 18:00
@makabrax Dała komu trzeba i po sprawię :D :D

DanZ

2012-06-25, 18:53
Wałbrzych przeprasza.

yonderbrack

2012-06-25, 21:30
pakicito napisał/a:


to musisz być kobietą albo pedałem



Pakicito... Nie jestem kobietą ani pedałem... jak mi się chce od niej rzygać to Wam wszystkim też k***a nie przepuszczę!
Jak sadyzm to sadyzm!

zonk

2012-06-25, 23:11
tauri napisał/a:

sam masz k***a botoks w policzkach jełopie ,usta i cycki jak najbardziej naturalne


Chcesz linka do wywiadu gdzie sama potwierdziła że ma podrasowane cycki ?

Cerny

2012-06-26, 12:27
makabrax napisał/a:

najbardziej wk***iające są ataki nią z każdej strony, jaka to ona piękna, jaka to miss kibiców, widać kuzwa botox w policzkach i ustać oraz powiększone piersi, w ch*j tapety na mordzie... było znacznie więcej ładniejszych i naturalniejszych kibicek na stadionach niż ona...




Czy to nie jest oczywiste, że to było ustawione, żeby ją wypromować?
Kamerzyści dostali wytyczne + nadprogramowe wynagrodzenie, albo coś w ten deseń, a ona miała się tylko mizdrzyć.
TADAAAAM. Tylko pogratulować pomysłu i sukcesu. Polska to łyknęła.
Szkoda tylko, k***a, że ten temat jest kompletnie bez znaczenia i dla pojedynczego Polaka i dla całej Polski.
A o samobójstwie jakoś ciszej się ostatnio zrobiło...

lazzzy1000

2012-06-26, 13:09
Laska nie jest bazylem ale jakąś mega kosą też nie. Jaka reprezentacja taka Larissa Riquelme...