18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zawszony pasażer

CrazyEdek • 2018-02-07, 07:22
... i jego kolonia.


bastolinii

2018-02-07, 22:49
Aż mnie k***a wszytko zaczęło swędzieć

Mors_Nigra

2018-02-07, 22:56
@Fiksat pie**olisz panie. Człowiek nie powinien się CODZIENNIE kąpać itd. Tak samo jeżeli idzie o użycie środków czystości. Jest niedomiar i nadmiar, w każdej dziedzinie.

gabriel0

2018-02-08, 01:11
michailow napisał/a:

Co do higieny to swego czasu leżałem w szpitalu przez 26 dni. Było nas na oddziale ok 25 chłopa. Ja jako jedyny brałem codziennie prysznic + mycie zębów 2 razy dziennie. Dwóch gości myło się raz w tygodniu, a reszta przez ten okres ani razu. O myciu zębów to nawet chyba nie słyszeli. Tyle w temacie.



Cwaniakujesz bo państwowej wody używałeś.
Tamte "brudasy" są od ciebie lepsze, bo nie nadwyrężają budżetu naszego państwa.

Aha. I zajmij się sobą a nie podglądasz kolegów z oddziału i piszesz o nich powieści. Jak taka stara baba z osiedla.

Tak, jestem brudasem.

poligon6

2018-02-08, 09:40
"Wg Państwowego Zakładu Higieny (badania z 2015 roku) co 4 Polak kąpię się raz w tygodniu lub rzadziej! Codziennej kąpieli unika 17% Polek, 40% mężczyzn zadeklarowało, że po wyjściu z toalety myje ręce...

Także ten, śmiechy chichy z j***nych cyganów i arabów, ale statystyki są nieubłagane, ten komentarz z tym autobusem do Lublina jest całkowicie realny:P'

Kolejny statystyk, statystycznie to masz pół p*zdy, jak idziesz z mama na spacer.

A już uwielbiam jak badania robia "zainteresowane" instytucje. Potem mówia panie daj kasy bo bród wszedzie.


manson__

2018-02-08, 22:21
gabriel0 napisał/a:


Tak, jestem brudasem.



.. i hipokrytą ;-)

wigan77

2018-02-09, 03:37
to od chodzenia w zimowej czapce latem