18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zawsze używaj właściwych narzędzi

Je...........ik • 2020-01-23, 16:46
Ta sprężyna jest ściśnięta chłop powoli ją rozkręca lecz nie użył tu ściągacza marna bedzie jego praca. Klucz poleci dość wysoko oby nie przyj***ł w oko.


sereja3

2020-01-24, 07:34
Też kiedyś wymieniałem sprężyny bez ściągacza. Mało tego trzymałem ją w ręku. Do tej pory zastanawiam się jak mi zębów nie wyj***ło. Wywaliło mi tylko śrubę trzymającą wszystko.

Vrox

2020-01-24, 10:14
Wszyscy z was to debile jak na filmiku. Najbezpieczniej taki amortyzator odkręca się w tokarce. Wszyscy z was pewnie zastawiają się jak to odkręcić w tokorce. I dla tego jesteś głąbami a się wypowiadacie. Miałem do czynienia z większymi sprężynami, takie które pracują pod naciskiem kilkudziesięciu ton. Ale co ja tam wiem jak pracuje w największej stoczni. Jeszcze jedno pytanie do fachowców, jak to z powrotem złożyć? Ja wiem a wy? Jesteście tak mądrzy jak nasi politycy , pie**olicie najwięcej ale zero pojęcia, zero.

dżonyłojlker

2020-01-24, 13:06
Vrox napisał/a:

Wszyscy z was to debile jak na filmiku. Najbezpieczniej taki amortyzator odkręca się w tokarce. Wszyscy z was pewnie zastawiają się jak to odkręcić w tokorce. I dla tego jesteś głąbami a się wypowiadacie. Miałem do czynienia z większymi sprężynami, takie które pracują pod naciskiem kilkudziesięciu ton. Ale co ja tam wiem jak pracuje w największej stoczni. Jeszcze jedno pytanie do fachowców, jak to z powrotem złożyć? Ja wiem a wy? Jesteście tak mądrzy jak nasi politycy , pie**olicie najwięcej ale zero pojęcia, zero.



Jak już nazywasz wszystkich debilami, to wypadałoby żebyś nie pisał jak upośledzony analfabeta.
Poza tym, kto ma w domu tokarkę?
Ja pie**olę. :facepalm3:

SupremeLeader

2020-01-24, 14:06
Vrox napisał/a:

Ale co ja tam wiem jak pracuje w największej stoczni.




"I wtedy ja im mówię, wszyscy z was to debile..."

Vrox

2020-01-25, 12:54
patitati napisał/a:

Jak już nazywasz wszystkich debilami, to wypadałoby żebyś nie pisał jak upośledzony analfabeta.
Poza tym, kto ma w domu tokarkę?
Ja pie**olę.



Wiesz tyle co widać, czyli gówno na temat remontów. Naprawiaj sobie na podwórku i żebyś się k***a zabił.

dżonyłojlker

2020-01-25, 13:54
Vrox napisał/a:

Wiesz tyle co widać, czyli gówno na temat remontów. Naprawiaj sobie na podwórku i żebyś się k***a zabił.



O jakich Ty znowu remontach piszesz, mózgu?
To jest zwykłe "rozbieranie" MacPhersona, robiłem to na podwórku wielokrotnie i jakoś nic mi się nie stało. Do sportowych sprężyn nawet nie trzeba ściągacza używać.