18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zawrócił w niedozwolonym miejscu.

andzejinformatyk • 2013-06-01, 13:28
Na sprawiedliwość długo nie trzeba było czekać :ok:

Sycylijczyk

2013-06-01, 18:29
W sumie, to lubię filmy z dobrym zakończeniem.

pinio09

2013-06-01, 20:37
Czego się spodziewać po kimś kto kupił Priusa...

goh4n

2013-06-01, 22:23
cannabis7777 napisał/a:



Sprawiedliwość wg. mnie jest wtedy kiedy nie ma krzty zła, ani dobroci w danym czynie. Wtedy jest sprawiedliwość.

A to po prostu chłop nie robiąc nikomu krzywdy, ani nie burząc rytmu niczyjej jazdy chciał sobie zawrócić, tym bardziej że to taksówkarz, więc się spieszy żeby zarobić. A ta psiarnia się zawsze wpie**oli, żeby tylko mandat "groźnemu bandycie" dać, podczas gdy gdzie indziej jakaś kobieta jest gwałcona, stara babcia okradana, lub ktoś jest bity przez półmózgów.

Wiadomo, że prawo zostało stworzone ze względu na sprawiedliwość (lub tak zostało to przedstawione nam, tym którzy mają być kontrolowani, ale to już temat na inną rozmowę), ale prawo nie jest sprawiedliwe, prawo jest złe.

Spójrzcie inaczej niż zwykle na to zdanie: "Prawo jest po to, żeby je łamać". Można wyczytać z niego, że prawo jest po to, żebyś Ty je złamał bo jest tak głupie, że aż nieraz bezsensowne, ale nie jest bez konsekwencji, czyli prawo jest po to żebyś je łamał i był za nie karany, a nie po to żebyś go nie łamał.


ale gdyby ten rowerzysta jechal szybciej i przypie**olil w taksowkarza to bys plakal, ze zawracal w niedozwolonym miejscu...

Wisien

2013-06-01, 22:45
Co to za cwe*? "illegal, illegal!" drze japę, jakby mu ktoś matkę ukradł :facepalm:

Fifrucz

2013-06-01, 23:05
Było 100%

SzaraWydra

2013-06-02, 02:51
ale dzikie mają te ścieżki rowerowe.

buciah5n1

2013-06-02, 03:47
Bez jaj... to już chyba k***a 3 raz tu widzę... tagujcie do ch*ja jak ludzie, a nie po kilka razy to samo na główną idzie...


cannabis7777

2013-06-02, 11:49
goh4n napisał/a:


ale gdyby ten rowerzysta jechal szybciej i przypie**olil w taksowkarza to bys plakal, ze zawracal w niedozwolonym miejscu...



ja zwróciłem jedynie uwagę na słowo sprawiedliwość, a za kółkiem jest taksówkarz, a nie baba. On ma oczy dookoła głowy i przewiduje jeśli jest dobrym kierowcą.