18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zawody na lepy

CrazyEdek • 2015-02-05, 09:28
Ktoś musiał wygrać.


IRONiczny

2015-02-05, 15:16
Znajomy aspirant spytał się mnie i ludzi na treningu BBJ jakie uderzenie boli najbardziej - lepa na ryj. Przytoczył historię ze swojej interwencji z zakłócenia ciszy nocnej, impreza i facet do niego podskakiwał, jak mu wywinął to zakładali szwy

Saletroo

2015-02-05, 16:05
Ale zauważcie jaką technikę stosują do wykonania uderzenia: Pierwszy cios został wyprowadzony z prawie wyprostowanej ręki, wykorzystując siłę odśrodkową obrotu ramienia. Drugi cios, został wymierzony, zaplanowany i wyprowadzony z uprzednim wykorzystaniem masy całego ciała. Plecy, bark, biodra i ręka pracują, powielając energie kinetyczną która skupiła się na dość małej powierzchni powodując nokaut!

prezes21r

2015-02-05, 16:19
z daleka ten w czarnej koszulce wygląda jak wokalista Braci Figo Fagot (Figo)+50kg :P

GerardBacher

2015-02-05, 17:12
Ciekawe czy ten znokautowany mocno zagryzl zeby,jesli nie to nie dziwne, bo masa robi swoje :D

defcon1

2015-02-05, 19:41
Nie wiem czemu zawsze chcą wszystkich znokautowanych podnosić na nogi. Niech mu podniosą głowę ewentualnie posadzą na siedząco i niech powoli dojdzie do siebie a nie szarpią chłopa który nie wie chwilowo jak się nazywa i ma miękkie nogi...

ak48

2015-02-05, 20:01
gepardcheetah napisał/a:

A ja poproszę o nazwę tych zawodów, bo z chęcią obejrzę innych zawodników w akcji :D



To się nazywa gra w najmana - patrz "Blok Ekipa #42"

a tak serio to jest to "slap contest"

bobrzykos

2015-02-05, 21:39
Jak się odwrócił kolo to myślałem, że ma tak ryj siny od tych chlebów ale później zobaczyłem, że to tatuaż :D

Necrophagist

2015-02-05, 22:11
Saletroo napisał/a:

Ale zauważcie jaką technikę stosują do wykonania uderzenia: Pierwszy cios został wyprowadzony z prawie wyprostowanej ręki, wykorzystując siłę odśrodkową obrotu ramienia. Drugi cios, został wymierzony, zaplanowany i wyprowadzony z uprzednim wykorzystaniem masy całego ciała. Plecy, bark, biodra i ręka pracują, powielając energie kinetyczną która skupiła się na dość małej powierzchni powodując nokaut!



na początku tego nie zauważyłem, jak przeczytałem co napisałeś to zacząłem oglądać uważniej, najlepiej popatrzeć na ustawienie nóg obydwu zawodników. Pierwszy praktycznie nic, ten drugi lewa noga do przodu, prawa tył. Chyba ćwiczy jakąś sztukę walki, bo przeciętny debil takich rzeczy nie wie.

Szczurek95

2015-02-07, 14:34
liczyłem na slow motion...

Włodziu

2015-02-08, 16:15
JADoktor napisał/a:

@pie**olicie
Biedron moze pedal, ale w Slupsku zredukowal miejscie spolki, powywalal kolesi, obnizyl pensje z 10 tys do 1600 zl dla prezesow. Gosc jest zajebisty



Pedał to pedał, jego miejsce jest pod butem.