18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zaufanie to ważna rzecz...

Halman • 2022-01-31, 06:20

ale czasami warto nie ufać...

Marten19

2022-01-31, 08:21
Stara zasada: zakaz przebywania pod ramieniem koparki, transportu dzwigiem, pod zwyżką.... :roll:

Kris891

2022-01-31, 08:22
Kask zamiast butów spadł - źle to wróży.....

ritu4l

2022-01-31, 13:11
Zaufanie zaufaniem bo koparka zaczęła się osuwać, ale jakim trzeba być debilem żeby się tak pakować pod ramię

Solifugae

2022-01-31, 18:46
Karmazon napisał/a:

Zaufanie zaufaniem bo koparka zaczęła się osuwać, ale jakim trzeba być debilem żeby się tak pakować pod ramię



robię na koparkach już koło 8 lat. ostatnie dwa na mecalacu z rozj***nym adapterem, a nawet z nierozj***nego łyżka potrafi się zwyczajnie wypiąć, i uwierz mi, takich debili jest w ch*j, a najgorzej to ukraińcy. Opie**alasz takiego w sumie to dla jego dobra, a on przytakuje z tępym uśmieszkiem, "ja panial" "rozumiu" a po 5 minutach okazuje się że ch*ja rozumiu, bo doprowadza do jeszcze głupszej i bardziej niebezpieczniej sytuacji niż poprzednia.

slipspln

2022-01-31, 18:57
Solifugae napisał/a:

robię na koparkach już koło 8 lat. ostatnie dwa na mecalacu z rozj***nym adapterem, a nawet z nierozj***nego łyżka potrafi się zwyczajnie wypiąć, i uwierz mi, takich debili jest w ch*j, a najgorzej to ukraińcy. Opie**alasz takiego w sumie to dla jego dobra, a on przytakuje z tępym uśmieszkiem, "ja panial" "rozumiu" a po 5 minutach okazuje się że ch*ja rozumiu, bo doprowadza do jeszcze głupszej i bardziej niebezpieczniej sytuacji niż poprzednia.



ja ci współczuje bo mecalac to h*j a nie koparka jest.....

Solifugae

2022-01-31, 19:02
slipspln napisał/a:

ja ci współczuje bo mecalac to h*j a nie koparka jest.....



E tam, całkiem sprytne maszyny jak już nauczysz się na nich pracować, no i roboty więcej. Ale na początku jak się przesiadłem z gąsienicy to co rusz myślałem że lecę :D Chociaż fakt, czasem trochę tęsknię za wyburzeniami 30t volvo :D