18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymanie

~_Yarko_ • 2020-04-17, 21:03
Policja w Pietropawłowsku podczas obezwładniania łamie zatrzymanemu obojczyk.
Akcja od 1 minuty.
Polecam dać dźwięk głośniej. ;-)


zwierzak30

2020-04-17, 21:23
Brawo.
Jak wysłać piwerko dla Pana policjanta?

igorzasty18

2020-04-17, 21:36
zwierzak30 napisał/a:

Brawo.
Jak wysłać piwerko dla Pana policjanta?



Najszybciej i najtaniej chyba inpostem do paczkomatu. Przy czym bardziej będzie się cieszyć z wódki a o bimberku to już nie wspomnę


:

:-D

burn1878

2020-04-17, 23:00
No nic mnie tak nie wk***ia jak bezpodstawne chwalenie władzy która jest ponad prawem za wyrządzanie krzywdy bezbronnemu obywatelowi. Otóż pojeby, bo tak trzeba was nazwać, to nie policja jest od wymierzania kary ani sprawiedliwości. Dla przykładu na powyższym nagraniu, policjanci (a jak wiadomo, do policji bystrzy nie idą) mogli ulec manipulacji pozostałej trójki biorącej udział w tym zajściu. Mam nadzieję, ze ten policyjny sk***ysyn wyleciał dyscyplinarnie z roboty i zapłaci sowite odszkodowanie za wyrządzony uszczerbek na zdrowiu.

Rick83

2020-04-18, 00:31
Nie zesraj sie.
burn1878 napisał/a:

No nic mnie tak nie wk***ia jak bezpodstawne chwalenie władzy która jest ponad prawem za wyrządzanie krzywdy bezbronnemu obywatelowi. Otóż pojeby, bo tak trzeba was nazwać, to nie policja jest od wymierzania kary ani sprawiedliwości. Dla przykładu na powyższym nagraniu, policjanci (a jak wiadomo, do policji bystrzy nie idą) mogli ulec manipulacji pozostałej trójki biorącej udział w tym zajściu. Mam nadzieję, ze ten policyjny sk***ysyn wyleciał dyscyplinarnie z roboty i zapłaci sowite odszkodowanie za wyrządzony uszczerbek na zdrowiu.


igorzasty18

2020-04-18, 00:38
burn1878 napisał/a:

No nic mnie tak nie wk***ia jak bezpodstawne chwalenie władzy która jest ponad prawem za wyrządzanie krzywdy bezbronnemu obywatelowi. Otóż pojeby, bo tak trzeba was nazwać, to nie policja jest od wymierzania kary ani sprawiedliwości. Dla przykładu na powyższym nagraniu, policjanci (a jak wiadomo, do policji bystrzy nie idą) mogli ulec manipulacji pozostałej trójki biorącej udział w tym zajściu. Mam nadzieję, ze ten policyjny sk***ysyn wyleciał dyscyplinarnie z roboty i zapłaci sowite odszkodowanie za wyrządzony uszczerbek na zdrowiu.



Czy ty naprawdę szukasz sprawiedliwości, w kraju gdzie zostało to nagrane? Nie zdziwiłbym się gdyby za samą próbę, złożenia skargi na tego milicjanta, ten Pan poszkodowany niefortunnie spadłby ze schodów, łamiąc sobie drugi obojczyk. I biedaczek nie miałby jak złożyć pisemnej skargi, bo z dwoma złamanymi obojczykami byłoby to nie lada wyzwanie. Jeszcze by po wszystkim przeprosił władzę, że wpadł na taki głupi pomysł.

Dagom

2020-04-18, 02:59
Chrupnięcie jak z reklamy Droitos O.o

Wasili666

2020-04-18, 04:42
Brak ruchu bardziej wskazuje na pęknięty kręgosłup.

0675

2020-04-18, 09:59
To w Białymstoku?

tonieja

2020-04-18, 10:50
i umarł w butach

borex8

2020-04-18, 15:42
i to jest k***a robota, a nie jak w krajach "cywilizowanych", w których ludzie wchodzą innym na głowę, albo pajacują
w którymś momencie miękkie faje zaczęły rządzić ludźmi i teraz to nie można podejść do kogoś za blisko

to...........10

2022-05-08, 19:59
borex8 napisał/a:

i to jest k***a robota, a nie jak w krajach "cywilizowanych", w których ludzie wchodzą innym na głowę, albo pajacują
w którymś momencie miękkie faje zaczęły rządzić ludźmi i teraz to nie można podejść do kogoś za blisko



Tak, tak, tyle, że jak ty, albo ktoś z rodzinki oberwie od gliniarza, to będzie kwik :D