18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymanie tirowca mordercy z Łowicza

~Angel • 2018-06-04, 21:59
"Na pewno ukrainiec naj***ny" :krejzi:


utylizator666

2018-06-05, 06:17
Ja pie**ole skąd oni przyjechali? Przybliż przybliż przybliż i koleś robi zoom... na tira...

doredo

2018-06-05, 06:40
raistpol napisał/a:

wszystkie portale o tym trąbią.
Jak byś wyjął głowę z dupy, i nie walił się do wrzutów bronka komara, to może być coś usłyszał



To na ch*j to wrzucać? Jak sie już porywa na coś to niech zrobi to porządnie.

Poza tym co ty pie**olisz z jakimś bronkiem? Odj***ło już do reszty?

Wiewór

2018-06-05, 08:42
Jak tak traktować wybitnego człowieka, zapewne doktora inżyniera nanotechnologii, fizyki kwantowej i astronomii z zawodu zaufania publicznego i powszechnie szanowanego kierowcy tira.
Przez niesłuszne zatrzymanie ktoś nie zje swoich bułek na śniadanie!
Wenże nie ludzie.

PS. Szacun dla policjantów bo wyciągnęli broń, żeby go zatrzymać i teraz grozi im 25 lat więzienia. Jak prokurator będzie łaskawy to może dostaną po 10 lat.

Jorgen88

2018-06-05, 09:36
ehh i już wylew ścierwa w komentarzach :facepalm:

@up to tak nie działa, wiesz o tym?

nowynick

2018-06-05, 10:08
wypie**alaj kulson!

ifheowna

2018-06-05, 14:17
siewier666 napisał/a:

brawo dla policjantów, że pomimo nadchodzących długich, nudnych i nikomu niepotrzebnych tłumaczeń w prokuraturze, użyli broni




Racja , teraz z każdej pestki będą się musieli spowiadać.

eclipse2012

2018-06-05, 16:57
k***a tak wiem było to nawet w tv. ale to jest k***a fejk przysięgam to nie jest realne widzę to z kilometra że to wszystko tam to udawane jak z tego nagrania tak i z tamtego, nie wiem co i po co ale to jest udawane ustawione najwidoczniej przez władze skoro taki scenariusz podali

eclipse2012

2018-06-05, 20:53
up debil k***a no debil

raistpol

2018-06-06, 00:16
zeby wam dupa nie pękła dwa freethinkery wyzej :D

Indyferentny

2018-06-06, 08:38
markop4321 napisał/a:

Chłopaki pierwszy raz se postrzelaly. W Ameryce do takiego zatrzymania jeden policjant byłby potrzebny a nie cała szarańcza



W ameryce do takiego zatrzymania to się zlatują wszystkie okoliczne jednostki policji, SWAT, emerytowani szeryfowie, wsparcie z okolicznych hrabstw, 2 czołgi, 16 helikopterów i dzieciaki z pobliskiej szkółki strzeleckiej tylko po to żeby wj***ć w bandytę więcej ołowiu niż francuzi w niemców zanim wywiesili białą szmatę.

Gymnorhinus

2018-06-06, 11:14
Jakby tiry na tory wpie**olili to już widzę te k***a opóźnienia i pewnie co 5h pociąg z poznania pasażerski by wyjeżdżał bo towarowe ważniejsze

Cooback

2018-06-06, 11:43
Policjanci nic nie będą mieli z tego tytułu. Wg prawa wykorzystali broń, nie użyli jej. Użycie a wykorzystanie to różnica.

Wiewór

2018-06-06, 12:14
Cooback napisał/a:

Policjanci nic nie będą mieli z tego tytułu. Wg prawa wykorzystali broń, nie użyli jej. Użycie a wykorzystanie to różnica.


Paaaniee. Jakbym był polskim prokuratorem to bym obalił Twój argument w sekundę.
Biorę biegłego. Biegły pisze, że w wyniku wyciągnięcia broni bandyta doznał ciężkiego urazu psychicznego - moczy się w nocy, chowa pod stół jak słyszy samochód na sygnale, całymi dniami płacze. Próbował popełnić samobójstwo.
Biorę tę opinię biegłego i cyk robię policjantowi zarzut przekroczenia uprawnień i umyślnego spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu przy użyciu niebezpiecznego narzędzia.
Deal with it. Szach mat. Policjant dostaje 10 lat a ja idę do przełożonego po premię i pokazuję, że statystyka wykrywalności i skazywania się poprawiła. Przełożony gratuluje i równocześnie szepcze do ucha, że jego chrześniak zgwałcił trzy laski na imprezie, policja znalazła u niego 10 kg koksu, kradziony samochód i kałasznikowa oraz listę skorumpowanych polityków i, że trzeba się zająć tą sprawę bo to dobry chłopak jest tylko zbłądził i żeby mu dać tylko zarzut przejścia na pasach na czerwonym.