18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymanie podejrzanego z pitbullem.

Vistula • 2015-02-22, 18:59
Ostatnio widziałem na sadolu parę zatrzymań w wykonaniu amerykańskiej policji. Coś z naszego podwórka.




Wstawiam, bo nie wszystko w Polsce jest tak zj***ne jak się mówi.

NikeR

2015-02-22, 23:27
k***a, ale wy mądrzy jesteście. Tu macie działanie SPAP bądź drużyny szybkiego reagowania, a w USA macie akcję zwykłych funkcjonariuszy przy felony traffic stop. Widzicie różnicę? U nas odział antyterrorystyczny, u nich funkcjonariuszy szeryfa/departamentu.

Cavaleria

2015-02-22, 23:38
Piwko, a co do pieska słychać wyraźnie "Weź psa bo go odjebiemy". U nas też nie pracują obrońcy zwierząt ;d

Dura_Lex_Sed_Lex

2015-02-22, 23:44
za oszczędzenie psa zawsze piwko!

żartuję, nie chce mi się cofać na górę strony

Smis

2015-02-22, 23:50
- jak się pies nazywa?
- Rex, komisarz Rex k***a

Clematis

2015-02-22, 23:50
I dobrze, co pies winny?

czosnekzchlebkiem

2015-02-23, 01:24
raz skopalem pidbula :-) ze strach, szedł prosto na mnie

Symbian

2015-02-23, 07:57
nie chcieli strzelać bo k***a musieliby o tym napisać raport na dwie stronny A4 . wiec gdyby to było prostrze jak w ameryce to też by psa odj***li

daszek888

2015-02-23, 10:21
To teraz zawijają za brak kagańca?

kam332

2015-02-23, 10:50
Powinni amerykańskim policjantom na szkoleniach ten film pokazywać...

janlew

2015-02-23, 16:02
Pewnie aresztowany i zgnojony za parę gram jakiegoś ziela czy proszku, którego w normalnych czasach, czyli z 200 lat temu, nikt nawet nie myślałby zakazywać.

TypowyPolak napisał/a:

Bardzo ładnie przeprowadzona akcja, nie dziwota że Polskie służby specjalne są jednymi z najlepszych na świecie AT, GROM możemy być dumni niechęć do Policji u nas w kraju głównie powstaje z powodu krawężników podjaranych czy też drogówki która za wiele sobie pozwala ale co mają robić skoro są maszynką do łatania dziury budżetowej. Zimne piwko dla Panów



Niechęć do Policji nie wynika z tego o czym piszesz. Wynika z faktu że nie służą obywatelom, służą do gnębienia obywateli. To pieski opresyjnej nieuczciwej bandy, która udaje Polski rząd. Wykonują żarliwie pokrętne i chore prawo, ustanowione przez swych mocodawców, którzy zaś w obcych krajach mają swoich mocodawców. Dla tego nienawidzimy naszej milicji, a Amerykanie przynajmniej biali, szanują swoją policję. Gdyby nie było tak jak piszę, Polak mógłby mieć broń do obrony rodziny przed bandytami, nawet tymi w mundurze. Tak jak ma ją Amerykanin, czy nawet Niemiec.
Liczba sztuk legalnej broni na 100 osób:
Texas - 88szt
Szwajcaria - 48szt
Niemcy - 30szt
Polska - 1szt
Prawdziwie Polski rząd i służąca obywatelom policja, w państwie sprawiedliwych sądów i prawdziwego nie opresyjnego prawa, nie musieli by obawiać się Polaków.

Ma...........CK

2015-02-23, 18:31
Widzieliscie rodowód ze gadacie ze pitbull?

Clematis

2015-02-23, 19:25
Symbian - kup słownik.

janlew - z 200 lat temu nikt nie widział nic złego w wielu rzeczach, co to k***a za argument? Teraz w syrii nie widzą nic złego w gwałceniu chrześcijanek, a za 50 lat w wielu krajach nie będą widzieć nic złego w adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Napie**alasz taką demagogią, że KRUL byłby z Ciebie dumny.

"Wykonują żarliwie pokrętne i chore prawo" - myślałem, że wykonują swoją pracę, ale dobra, pie**ol te swoje opętańcze frazesy rodem z forum dla gimnazjalistów - rewolucjonistów. Rozpisałeś sie, nasapałeś, a argumentacji żadnej. Nadałbyś się do sejmu.

zip0

2015-02-24, 10:11
Bo w Pl policjanci to psy, a w USA pigs, więc psy odstrzeliwują. Swoją drogą dobrze tak sk***ysynom. Psy są ch*jowe. Koty rulez!