18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymanie podejrzanego

CrazyEdek • 2018-04-14, 16:28
Ciekawe, ile ma jeszcze żyć.


remi1982

2018-04-15, 17:56
Dzisiaj napisał/a:



Ja pie**ole :homer:

"Byles kiedys w stanach? NIE. No widzisz a ja... znam kogoś kto byl"

Chyba nie rozumiesz o czy pie**olisz. Myslisz, ze ktokolwiek rozmawiajacy z policja jest podejrzanym? Myslisz, ze policjant za brak swiatla stopu zatrzymuje kogos i go przeszukuje?
Myslisz, ze jak policja dostaje zgloszenie z powodu zaklocenia miru domowego - wpada na hate i kazdego przeszukuje?
Myslisz, ze policja przesluch*jąc świadków np. wypadku drogowego przeszukuje kazdego?

Moze marzy Ci sie jakaś dogłębna rewizja osobista i masz na tym punkcie obsesje?

Jebnij sie w glowe jesli myslisz, ze policja powinna przeszukiwac kazdego z kim chce porozmawiac. :lodowka:

Wez nie odpisuj nawet bo sie kompromisujesz.




Ty jakiś trudno kontaktujący jesteś kolego.
W stanach każdy policjant zakłada z góry, że możesz byc uzbrojony i niebezpieczny. To inna bajka aniżeli polska policja.


Poza tym myślisz, że jak spedzasz życie przed monitorem to każdy inny też tak żyje? Może Cie to zdziwi, ale ludzie czasami gdzieś wyjeżdżają.

angel_punx

2018-04-15, 23:05
Rebeliant_ZPF napisał/a:



Rodzimy przykład: W Polsce służba wartownicza ma przepisy do których ma się stosować. Każdy wartownik jednak wie, że jak już ma strzelać, to tak aby zabić, czyli korpus i głowa, a nie nogi.

Poza tym na logikę - broń ma jedno jedyne przeznaczenie - ma zabijać. Używać jej tak aby nie zabić to pedalstwo, ciota i ch*j.



Zgadza się. Gdy byłem w monie w latach '90 przepisy były ale często na rozprowadzeniu przed wartą trepy mówiły jak już masz zamiar użyć broni to strzela tak aby ubić.

Dzisiaj

2018-04-15, 23:28
Rebeliant_ZPF napisał/a:



Rodzimy przykład: W Polsce służba wartownicza ma przepisy do których ma się stosować. Każdy wartownik jednak wie, że jak już ma strzelać, to tak aby zabić, czyli korpus i głowa, a nie nogi.

Poza tym na logikę - broń ma jedno jedyne przeznaczenie - ma zabijać. Używać jej tak aby nie zabić to pedalstwo, ciota i ch*j.



nie do konca...

strzelectwo sportowe, na strzelnicy dla zabawy itd :)
Reszta zgadza sie - wyjebac caly magazynek dla pewnosci, ze nie siegnie po bron i Ci nie zrobi kuku

remi1982 napisał/a:




Ty jakiś trudno kontaktujący jesteś kolego.
W stanach każdy policjant zakłada z góry, że możesz byc uzbrojony i niebezpieczny. To inna bajka aniżeli polska policja.


Poza tym myślisz, że jak spedzasz życie przed monitorem to każdy inny też tak żyje? Może Cie to zdziwi, ale ludzie czasami gdzieś wyjeżdżają.



czizas... wiem o co Ci chodzi ale nie masz racji. Jak policjant idzie do postawowki na pogadanke to tak na wszelki wypadek podczas tej wlasnie pogadanki trzyma reke na kaburze - ot tak dla czujnosci - jakby jakiemus 8 latkowi odj***lo i wyciagnął glocka z plecaka ? ;)

Policjant ma byc gotowy, czujny itd. zgadza sie ale nie tylko w stanach ale generalnie wszedzie. Policjant NIE musi kazdego przeszukiwac, zakladac kajdanek i na wszelki wypadek trzymac na muszce. O jakim Ty swiecie marzysz? Jesli przejdziesz na czerwonym swietle na druga strone ulicy i tam bedzie gliniarz - to ma Ci zalozyc kajdanki, polozyc na glebe i przeszukac? Pogielo Cie? :lol:

Z wyjazdami to sobie daruj bo akurat zle trafiles jesli chcialbys dopie**alac o siedzeniu przed monitorem. Z calego serca zycze Ci zebys odwiedzil chocby polowe miejsc w ktorych juz bylem.

eliveruss

2018-04-16, 23:50
Skoro gościu jest podejrzany o zabójstwo i podczas zatrzymania wyciąga broń, to jakże j***nym debilem trzeba być, by go bronić?