18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

toad

2016-09-29, 11:18
Pedofile nie tylko interesują się dziećmi w wieku 0-10 lat. Jest też grupa pedofili, która lubi osobniki dojrzewające ale jeszcze poniżej wieku przyzwolenia. Grupa dzieci w wieku 12-15 lat nazywana jest jailbait.

p0lybius

2016-09-29, 11:27
Patrzcie państwo, co jeden wyżej wypowiada się co tak naprawdę podnieca pedofilów, co im się podoba w dzieciach. Jeden drugiemu tłumaczy i się nie zgadzają nawzajem, bo oni wiedzą najlepiej.

Teraz pytanie — niby skąd wiecie co się podoba pedofilom w dzieciach? No słucham, pedofile.

toad

2016-09-29, 12:54
p0lybius napisał/a:

Patrzcie państwo, co jeden wyżej wypowiada się co tak naprawdę podnieca pedofilów, co im się podoba w dzieciach. Jeden drugiemu tłumaczy i się nie zgadzają nawzajem, bo oni wiedzą najlepiej.

Teraz pytanie — niby skąd wiecie co się podoba pedofilom w dzieciach? No słucham, pedofile.



Wiedziałem, że ktoś prędzej czy później to napisze. Detektywie sprawa jest bardzo prosta. Ten świat posiada wiele materiałów na temat pedofilii i badań nad takimi zachowaniami. Zrobisz porządny research to znajdziesz nawet wywiady z pedofilami i ich ofiarami. Większość źródeł jest w języku angielskim ale niektóre materiały (bez skojarzeń) są ciekawe. Osobiście jestem przeciwnikiem wszelkich dewiacji i nigdy nie zrozumie dlaczego np. homoseksualizm traktuje się jako orientację a nie dewiację.

Pscolekk

2016-09-29, 14:03
Respect dla Stonogi. Małe rzeczy robi, ale cieszą oko ! Piwo !

garota

2016-09-29, 14:32
p0lybius napisał/a:

Patrzcie państwo, co jeden wyżej wypowiada się co tak naprawdę podnieca pedofilów, co im się podoba w dzieciach. Jeden drugiemu tłumaczy i się nie zgadzają nawzajem, bo oni wiedzą najlepiej.

Teraz pytanie — niby skąd wiecie co się podoba pedofilom w dzieciach? No słucham, pedofile.



Twoim zj***nym tokiem rozumowania, lepiej nie wiedzieć nic. Idiotyczne.

Michrou

2016-09-29, 14:36
Gdyby złapał pedofila czającego się w krzakach przy przedszkolu to było by coś, a nabieranie ludzi na chętne trzynastki, czy czternastki, to jest bezsens i szukanie popularności w internecie. Istnieją takie co chcą stracić dziewictwo tuż przed granicą legalności i nikomu nie dzieje się krzywda, a wręcz na odwrót. Tu chyba bardziej chodzi o psychikę, niż wiek. Z drugiej strony pojeby wysyłające swoje nagie zdjęcia dzieciom i w jakiś sposób próbujące nakłaniać do stosunku to inna bajka i z tym nie można się godzić. Z tego co czytałem, jako zawsze bulwersują mnie ludzie o mentalności ciapatych z ISIS, to zapędy pedofilskie ma około 10% populacji, więc sporo by się nakastrowali. Najbardziej denerwuje mnie to, że żałośni "łowcy pedofili" podający się za chętne czternastolatki potem mają satysfakcję z udupiania ludzi którzy osiągnęli coś w życiu w przeciwieństwie do nich, jak jeden który podniecał się, że wrobił doktoranta i się tym chwalił, jako największym osiągnięciem w karierze.

zielak300

2016-09-29, 14:57
Nie można już z czternastkami na chatcie poświrować z nudów, bo k***a prawie pewne że to spasiony stonoga ;/

Denat_urat

2016-09-29, 16:23
Tak wykańcza konkurencje :P

don_carota

2016-09-29, 17:00
@Velture a może każdy powinien ubierać się tak, jak chce? problem nie leży u dziewczyn, które się skąpo ubierają, tylko u facetów, którzy sobie myślą, że taka laska tylko prosi by ją zgwałcono

korinogaro

2016-09-29, 20:37
@don_carota, no żeś odjechał. Nikt tak nie myśli, a to że jakiś gwałciciel (zakładając że nie ma choroby psychicznej) tak pie**oli to jest na tę samą modłę co gadanie że grałem w GTA i to spowodowało że zamordowałem 20 osób. Ubiór jest sygnałem wysyłanym otoczeniu (w końcu jest jednym z elementów komunikacji). Jeśli jakaś kobieta ubiera się jak k***a to czy tego chce czy nie komunikuje że jest gotowa na/prowadzi bardzo aktywne życie seksualne i tak jest postrzegana. W związku z tym otrzymuje więcej seksualnych propozycji. A wracając do tematu głównego. Pedofilem jest ktoś kto czuje podniecenie na myśl/widok nierozwiniętego jeszcze ciała (słabo rozwinięte trzeciorzędowe cechy ciała). Nie można de facto nazwać kogoś pedofilem kto widzi 14tkę wyglądającą jak 20tka i odczuwa podniecenie (nawet gdy wie że to 14tka).
@Velture, też nieco odjechałeś. Nie bronię pedofilii ale nie każdy pedofil poszukuje kontaktu o charakterze seksualnym z obiektem swojego fetyszu i taki pedofil moim zdaniem powinien pozostać z nietkniętymi organami.