18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymanie menela USA

Marian_Koniuszko • 2023-01-30, 17:05
Wrzeszczy jakby go ze skóry obdzierali i tylko piesia tym niepokoi :mrgreen:




opółnocyuciebie

2023-01-30, 17:14
Powinni to puszczać jako film instruktażowy polskim psom. Może czegoś by się w końcu nauczyli..

pablohasan

2023-01-30, 17:31
Brawo. Książkowy przykład jak powinno się pacyfikować darmozjadów. Boję sie tylko że pies mógł sie zarazic czyms paskudnym.

Johnny33

2023-01-30, 17:34
to był smoluch ? :)

Flashek

2023-01-30, 22:20
Ilu potrzeba gliniarzy w USA do zwinięcia menela? 8 + strzelby + pies

Carti

2023-01-30, 22:43
gruby okularnik chciał być ważny

URAGE

2023-01-30, 22:48
fuse_beyond napisał/a:

Powinni to puszczać jako film instruktażowy polskim psom. Może czegoś by się w końcu nauczyli..



W Polsce policja ma tyle praw, że sra w gacie na myśl o użyciu broni palnej, a sebixy i tak będą narzekać że biją na komendzie. Ja tam 30 lat prawie żyję i problemów z nimi jakoś nigdy nie miałem, mandat raz czy dwa, ale nikt mnie nawet palcem nie dotknął, nie wiem, może mam szczęście, a może wystarczy nie być debilem.

Zasysacz

2023-01-30, 23:59
URAGE napisał/a:

W Polsce policja ma tyle praw, że sra w gacie na myśl o użyciu broni palnej, a sebixy i tak będą narzekać że biją na komendzie. Ja tam 30 lat prawie żyję i problemów z nimi jakoś nigdy nie miałem, mandat raz czy dwa, ale nikt mnie nawet palcem nie dotknął, nie wiem, może mam szczęście, a może wystarczy nie być debilem.



Ja myślę że wystarczy nie być debilem :) .

misiekdublin

2023-01-31, 00:00
aj pie**olicie. Obezwładnienie to jedno a kopanie po twarzy skutego to drugie

ratford

2023-01-31, 09:54
URAGE napisał/a:

W Polsce policja ma tyle praw, że sra w gacie na myśl o użyciu broni palnej, a sebixy i tak będą narzekać że biją na komendzie. Ja tam 30 lat prawie żyję i problemów z nimi jakoś nigdy nie miałem, mandat raz czy dwa, ale nikt mnie nawet palcem nie dotknął, nie wiem, może mam szczęście, a może wystarczy nie być debilem.



Jak byłem młody policja cały czas biła za darmo, może po prostu masz farta. Moi kumple i ja też, dostaliśmy kilka razy wpie**ol na komendzie za małolackie wybryki. Może miałeś po prostu fart, a może nie wychodziłeś z domu po wieczorynce.

killua

2023-01-31, 09:59
No i teraz nastąpi klasyczny paradoks. Najpierw menel będzie jechał radiowozem potem radiowóz będzie jechał menelem :)