18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymanie i strzelanina

~DMT • 2015-02-20, 07:08
Efekt braku współpracy z pączkożercami. Od 1:45


BongMan

2015-02-20, 12:44
Raz mnie w Anglii zatrzymała policja do kontroli, a ja bezmyślnie wysiadłem z auta jak policjantki podchodziły. Potem skminiłem, że jakby to były Stany to już bym leżał podziurawiony. Ale te policjantki... Nie dość, że nie miały broni, to jeszcze jakbym coś odpie**alał i chciałyby mnie obezwładnić, to musiałyby we dwie mi się rzucić na jedną rękę i może dałyby radę jakbym był bardzo zmęczony.

RockyWood

2015-02-20, 13:30
@Bong

One miały paralizatory. Dałyby radę.

W............R.

2015-02-20, 13:58
Ja pie**olę, jaki żółtodziób... I za brak profesjonalizmu takiego ch*ja może normalny człowiek zapłacił życiem... Znajomy z NY mówił mi ostatnio, że Ameryka podzieliła się na dwa światy: przestępcze getta, gdzie żaden policjant nie ośmieli się zapuścić, bo jest zbyt hardkorowo i normalne ulice, gdzie ludzie przestrzegają prawa już niemal paranoicznie. Sęk w tym, że gliny na tych normalnych ulicach już praktycznie nie mają co robić, a że było szkolenie "pod akcję", to się później jej szuka... Znajdują jakiegoś Bogu ducha winnego człowieka, który "wygląda" na bandziora i dalej to już ruletka... może zarobić kulkę, bo "funkcjonariuszowi wydawało się, że sięga po broń" - albo nie. Mój znajomy akurat nie pie**oli się z glinami, tylko ma w samochodzie wylepione szyby po wszystkich stronach naklejkami emerytowanego komendanta straży pożarnej i jak tylko go zatrzymują, nie zdejmuje rąk z kierownicy i "yes, sir" "yes, sir" "read the plaque, sir".

algover

2015-02-20, 16:29
Fenomen! Jeden facet załatwił sprawę. U nas potrzebna by była brygada antyterrorystyczna żeby doprowadzić taki element do ładu

Arturroant

2015-02-21, 11:02
coś mokro po paru kulkach się zrobiło miedzy nogami

Wiciu47

2015-02-22, 18:40
Ogarnijcie jak szybko zjawiły się posiłki do strzelaniny. U nas drugi radiowóz musiałby najpierw zaliczyć bankomat a dopiero potem stację benzynową by podjechać z drugiego końca miasta.

Brawo!

pve11

2015-02-22, 22:11
Czemu ten debil postrzelił typa i zaczął uciekać?

co...........us

2015-02-22, 23:33
pve11 napisał/a:

Czemu ten debil postrzelił typa i zaczął uciekać?



Bo jest debilem ?

huehuebekłem

2015-02-22, 23:45
Nie bo jest debilem tylko chciał zachować bezpieczny dystans, z którego mógłby zobaczyć wszystko, przecież auto mu zasłaniało. Pytanie jest tylko co do tych napisów na końcu- czemu miałby nie strzelać? ja zauważyłem broń w łapie tego kierowcy więc naturalna jest obrona przed typem co nie słuchając poleceń, wylatuje z gnatem z samochodu...

mecenaz

2015-02-23, 00:03
Czy od 7:05 nie uchodzi aby dusza ziomka , czy to tylko dym z rury wydechowej :-/