18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymanie czarnego w NY, Uwaga kwiki niezadowolenia

mi...........80 • 2015-08-11, 08:24
Jakoś ostatnio "czarna społeczność" zaczyna problemować nie tylko w Europie.


Misiek_KRK

2015-08-11, 08:33
jak biją białego to cisza, jak biją czarnego to wielka awantura bo rasizm. Co za świat

mi...........80

2015-08-11, 08:44
Oni po prostu nie potrafią trzymać mordy na kłódkę, sam widzisz co się dzieje, bronią złodzieja czy innego dilera, hipokryci, a najbardziej te leniwe grube baby, dzieci się pewnie po ulicy pałętają a ta p*zda będzie urządzać sceny przy stoisku z kurczakami.

nowynick

2015-08-11, 08:55
oni tam cały komisariat wysłali?

Cały_Idiota

2015-08-11, 09:01
I to są cywilizowani ludzie? Śmiem wątpić... :roll:

ajeinot

2015-08-11, 09:05
ale mnie wk***ił ten goryl w niebieskiej bluzce :evil: powinni ją złapać i rzucić kilka razy o ziemię za bicie policjanta w czasie interwencji.. i jeszcze oskarżyć, normalnie patologia

mi...........80

2015-08-11, 09:06
@nowynick W takim tłumie nie trudno o jakieś nieciekawe sytuacje, widać że czarni sobie pozwalają na bardzo wiele w stosunku do policji, to przez tą nagonkę mediów, teraz np. trąbią i nakręcają sytuację w Ferguson, bo zaś tam kogoś zastrzelili.

Zawsze twierdzę że u podstaw tego wszystkiego jest lenistwo i brak chęci do wykonywania jakiejkolwiek pracy, brak poczucia jakiegokolwiek obowiązku wobec społeczeństwa, oczywiście nie mówię o 100% czarnych, ale tych normalnych to tak jakieś 15% chyba jest.

Maxi96

2015-08-11, 09:12
nowynick napisał/a:

oni tam cały komisariat wysłali?

Jak by wysłali 2 to by ich zlinczowali... Ja pie**ole nie być rasistą na tym świecie... k***a ja jestem spokojnym człowiekiem ale to już jest dzicz! Nic mnie tak nie wk***ia jak takie zachowanie...

mitrus80 napisał/a:

@nowynick W takim tłumie nie trudno o jakieś nieciekawe sytuacje, widać że czarni sobie pozwalają na bardzo wiele w stosunku do policji, to przez tą nagonkę mediów, teraz np. trąbią i nakręcają sytuację w Ferguson, bo zaś tam kogoś zastrzelili.

Zawsze twierdzę że u podstaw tego wszystkiego jest lenistwo i brak chęci do wykonywania jakiejkolwiek pracy, brak poczucia jakiegokolwiek obowiązku wobec społeczeństwa, oczywiście nie mówię o 100% czarnych, ale tych normalnych to tak jakieś 15% chyba jest.



Dokładnie gdyby nie te j***ne media to by jeszcze było do przeżycia , ale niee k***a polityczna poprawność dawanie dupy każdemu i sranie na białych... a zdanie "Ja jestem biały i jestem z tego dumny" jak bym to powiedział na ulicy głośno (tak jak robią czarni itp) to od razu bym został zlinczowany. Co tu sie k***a dzieje? :samoboj: Teraz to biali będą traktowani jak gówno tak? Ja pie**ole...

jedi007

2015-08-11, 09:21
Najpierw powinien dostać strzał ostzregawczy w głowę :)

zip0

2015-08-11, 10:27
Nagle wszyscy z JP100% stają się przykładnymi obylewatywami.

mi...........80

2015-08-11, 10:32
@zip0 O czym ty dupisz? Naprawdę myślisz że ludzie ok 30 mają takie same podejście co 16-letni gangsterzy JP?

goofastfood

2015-08-11, 10:53
j***ć Policje! Prywatna ochrona elit.

SCATmen

2015-08-11, 11:30
W tylu go ugniatają to pewnie chcą z niego zrobić mielone :p