18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymać chama

~Velture • 2018-05-08, 10:01
Skoro pola dalej nam nie chce pokazać cycków to znów idziemy do konkurencji 8-)

Komplikacja kompilacji serca palpitacji.


krzyks_08.0

2018-05-08, 10:57
Velture napisał/a:

Skoro pola dalej nam nie chce pokazać cycków to znów idziemy do konkurencji 8-)



A to cycki konkurencji ;-)

Velture napisał/a:



PieronJasnySzlag

2018-05-08, 12:08
Takie moje spostrzeżenie, największe buraki to przeważnie wieśmaki spod Łodzi i Poznańskie. trzecie miejsce wieśniaki spod Krakowa i Warszafka.

Wiewór

2018-05-08, 12:10
Spiderowski napisał/a:

Takie moje spostrzeżenie, największe buraki to przeważnie wieśmaki spod Łodzi i Poznańskie. trzecie miejsce wieśniaki spod Krakowa i Warszafka.


KRA się zgadzam nie ma większego chamstwa na drodze.
Do tego jest jeszcze Lublin. Tam jak się wjeżdża to jest Mad Max.
Absolutne zdziczenie. Co zrobić to przecież zagłębie PIS.

KlinikaAborcyjna

2018-05-08, 18:19
Velture napisał/a:

Skoro pola dalej nam nie chce pokazać cycków to znów idziemy do konkurencji 8-)



A co ona ma pokazać jak ona stanik jeszcze wypycha :kawa:

Presty

2018-05-08, 18:32
Ja z Grodu Kraka potwierdzam - KBC i KBR to jedni z najgorszych kierowców w kraju.
I dorzuciłbym do tego mieszkańców Wrocławia (DW), miasta które kocham. O ile w mieście sobie radzą, to na autostradzie jadą jak ci spod Bochni i Brzeska - 110 lewym pasem, choć miedzy ciężarówkami na prawym pasie po 500 - 800 metrów.
pojechaliby na Zachód, zaraz by ich inni kierowcy i policja (!) wyleczyła z tej wsiowej jazdy.

bleblebator1

2018-05-08, 20:51
OPO, OPR, ONY w piątki i niedziele w drodze do/z niemiec to jak w moskwie, nic tylko najbezpieczniej sie poruszać T72

voytas0

2018-05-08, 21:45
jest jedna magiczna tablica PWA i wszystko jasne... biedni ludzie

BKKWK

2018-05-09, 15:27
@upy, czy nie możecie się po prostu zgodzić, że wszystkie trzyliterowe rejestracje to wylęgarnia idiotów drogowych? A na największych chamów pozuje WWL, czyli podwarszawski Wołomin.

patrykw17

2018-05-10, 00:27
Wziął byś się do roboty a nie 24/7 te denne filmiki wstawiał

Ugasso

2018-05-10, 00:34
8:50 jak sie k***a nie wyprzedza. Co on pie**oli. Linia przerywana mial prawo wyprzedzac. Wina co najwyzej tego co skrecal na stacje bo mu wymusil. Byla ostatnio podobna akcja tylko ze to panowie policjanci tak wyjechali gosciowi. Kamerzysta sie ch*ja zna, a smiech jak idiota.

St...........on

2018-05-10, 00:52
Abraxus napisał/a:


KRA się zgadzam nie ma większego chamstwa na drodze.
Do tego jest jeszcze Lublin. Tam jak się wjeżdża to jest Mad Max.
Absolutne zdziczenie. Co zrobić to przecież zagłębie PIS.


Ja za to do farszafki bez kałacha nie wjeżdżam, zagłebie spedalonych lewaczków, rurkowców, cwaniaczków i biberów.

WiesławWszywka

2018-05-10, 01:03
Ugasso napisał/a:

8:50 jak sie k***a nie wyprzedza. Co on pie**oli. Linia przerywana mial prawo wyprzedzac. Wina co najwyzej tego co skrecal na stacje bo mu wymusil. Byla ostatnio podobna akcja tylko ze to panowie policjanci tak wyjechali gosciowi. Kamerzysta sie ch*ja zna, a smiech jak idiota.


Chciałem to napisać, ale mnie uprzedziłeś. Jak najbardziej wina babki(samochód raczej wskazuje na kobietę), która skręcała na stacje.
Rzadko widuje się takie wjazdy na stacje bez linii ciągłej, ale nawet gdyby Ona była, wina dalej leży po stronie babki skręcającej w lewo.

SpeedyG

2018-05-10, 08:46
Warszafka i tak najgorzej jeździ, w stolicy każdy wpierdziela się pod zderzak z podporządkowanej, bo inaczej nikt was nie wpuści, ale to wiadomo, że przy pewnych prędkościach to wielkie ryzyko. Do tego jak się rozpędzą na jakiejś dwupasmówce to codziennie jest wypadek i wielkie korki bo debile jeżdżą sobie na zderzaku. Raj dla januszy, bo mając starego złoma możesz sobie dorobić na stłuczkach nie z twojej winy.
No i warszafka na preriach w trasie- debile zapie**alają na nieznanych sobie drogach, że szczególnie zimą zawsze lądują w rowach, chociaż mają dobre auta ze wszystkimi wspomaganiami, typu kontrola trakcji, itp.

ner3k

2018-05-10, 13:54
2:28 — ale mnie wk***ia takie darcie ryja