18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zasztyletowany

maciuch2 • 2015-03-09, 12:44
Brazylia(a jakże). Podczas bójki jeden kolega chce pomóc swojemu ziomkowi i za pomocą noża kończy walkę.

Kuriki

2015-03-09, 21:41
bloodyman napisał/a:

Biały dzień. Pełno gapiów. Mają ograniczenie do broni w brazylii... Gdyby co trzeci z tej grupki z tyłu miał giwerę to tak by o nie wyglądało. Praworządni ludzie do siebie akurat nie strzelają a bandyci sobie każdą broń załatwią.


Już ci przedstawiam IMHO najbardziej prawdopodobny scenariusz:

Ludzie do siebie strzelają. Oczywiście niezaangażowani w sprzeczkę zostają postrzeleni przypadkiem no bo przecież gangsta celność z mlekiem ojca wypija. Jest kilka trupów.
Tadaaaaam.

Cytat:

Praworządni ludzie do siebie akurat nie strzelają a bandyci sobie każdą broń załatwią.


Co to ma dorzeczy? Wyobraź sobie, że jak ty masz broń palną to i tak ch*ja zrobisz gdy spotkasz dwóch uzbrojonych w np pistolety bandytów.

Albo nawet weźmy inną sytuację. Gdybyś ty miał karabin maszynowy, a bandyta nóż. Bandyta cię zachodzi od tyłu, przystawia nóż do gardła i co robisz? Użyjesz tajemnego chwytu, uwolnisz się i go zastrzelisz? Jak się poruszysz to ci nóż przejedzie po gardle i zdechniesz więc nie ruszysz się i go nie zastrzelisz.
I co takiemu praworządnemu obywatelowi po broni palnej w takiej sytuacji?

Swka napisał/a:

Broń jest nielegalna nie dla naszego ogólnego bezpieczeństwa i zamieszek... tylko dla bezpieczeństwa rządu.


Spiseg k***a jego mać, spiseg :krejzi:




PS(L)
Żeby nie było, że jestem jedną z tych cipek co to chcą wyeliminować broń to uprzedzam, że jestem za wolnym dostępem do broni palnej. Nie chcę by ktoś mi zakazywał co mogę mieć w domu czy w kieszeni czy co mogę jeść.

Everlast1111

2015-03-09, 21:48
Cieszę się, ze żyje w Europie bo te Ameryki , Afryki to przeciez 3 świat, psychole, pedolile itd, od zaj***nia tego :)

Jak_chcesz_to_chodz

2015-03-10, 21:24
Co za k***a z nożem, oby go dojechali jak to czasem na hardzie widać.

Grzegorz.C

2015-03-10, 21:59
@Kuriki
Uzupełniłbym Twoją wypowiedź o aspekt nabycia broni. Tzw. uczciwy obywatel też może kupić broń, jedyna różnica jest taka że dopłaci za pośrednictwo sebixowi.

ciamciara

2015-03-10, 22:04
pie**olone scierwo ! Czym on mu zawinil ze go zabil jak psa na ulicy ?!

seracon

2015-03-10, 22:26
Znaczy jak dla mnie wymiernikiem bezpieczeństwa nie jest posiadania broni a bardziej brak konieczności posiadania broni. Ja nie chcę mieć broni, ja chcę nie mieć potrzeby posiadania broni w celu ochrony.

Ciekawe o co poszło i skąd ten nóż etc. Niestety nie dowiemy się raczej.

Tw...........ir

2015-03-10, 22:29
też bym nie pomógł. jeszcze bym ze szwami skończył za obcego kolesia. ale jakbym miał pozwolenie na broń i pistolet w kieszeni to na dystans na pewno bym mógł coś zdziałać bez narażania się. wiec wiem że to be ale ludzie powinni mieć dostęp do broni. na pewno takie patologie nie miałyby miejsca w tedy

v1vAz

2015-03-10, 22:45
i co z nim? zmarl?

fajny.nick

2015-03-10, 23:02
a w tle słychać małpy :V

pve11

2015-03-11, 01:11
Co do posiadania broni, to w Polsce nie będzie legalna, urzędasy wiedzą do kogo by ludzie najpierw strzelali w razie wojny.

wprdalacz

2015-03-11, 17:33
dobrze ze niezwlocznie otrzymal pomoc

Wraggap

2015-03-11, 19:58
W takich chwilach Bogu dziękuję, że urodziłem się w Polsce.