18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zastrzelony w swoim łóżku

Jesse.Pinkman • 2022-02-08, 14:41
Według źródła 22-letni Amir Locke trzymał w ręku pistolet w momencie wejścia funkcjonariuszy. Źródło.

Info:
spoiler

kooloo

2022-02-08, 16:08
zadego ostrzezenia ze wchodza , gosc mogl pomyslec ze zlodziej i siega po klamke , o co chodzi tam juz egzekucje domowe wykonuja czy jak ?

Wiesiek123

2022-02-08, 16:57
Czarny z bronią, nie ma czasu na ostrzeżenia.
Bardzo dobra robota

chorym

2022-02-08, 17:28
kooloo napisał/a:

zadego ostrzezenia ze wchodza , gosc mogl pomyslec ze zlodziej i siega po klamke , o co chodzi tam juz egzekucje domowe wykonuja czy jak ?



co Ty w ogóle pie**olisz, gdyby nie mieli klucza to weszli by z buta i ta sytuacja by się potoczyła dokładnie tak samo, ewentualnie gościu zdążyłby jeszcze oddać z dwa strzały.

plastic

2022-02-08, 17:57
kooloo napisał/a:

zadego ostrzezenia ze wchodza , gosc mogl pomyslec ze zlodziej i siega po klamke , o co chodzi tam juz egzekucje domowe wykonuja czy jak ?



niby tak ale k***a nie do końca.

z punktu widzenia policji: to jest h*jowe ryzyko krzyczeć " HEJ TO MY, POLICJA!" bo gość ma wtedy czas aby się przygotować niezależnie od zamiarów. może uciec, mozę sięgnąć po broń i się zaczaić, moze k***a rzucić w nich j***nym granatem, a może się grzecznie położyć z rękami na głowie.

z punktu widzenia gościa: może to jakaś egzekucja, może to inny gość, któremu nie oddałem kasy/zgwałciłem siostre itp. skoro gość czuje, że jest narażony na takie zagrożenia, to śpi z gnatem jak ten na filmie i celuje to każego kto wejdzie mu do domu.


i to jest sytuacja patowa, bo żadne rozwiązanie nie jest dobre, ale weź sobie porównaj czyje życie ma "większą wartość"? typa który żyje w taki sposób, że musi spać z gnatem i celuje do każdego kto nagle wejdzie mu do domu, czy policjanta, który szuka mordercy/gwałciciela/przeciwnika politycznego/konkurencji biznesowej swoich mocodawców.

nie znam się na procedurach ale jeśli miałyby one dbać w pierwszej kolejności o społeczeństwo, to kwestia tego, czy policja będzie drzeć ryja "POLICJA OTWIERAC/ POLICJA WCHODZIMY" powinno zależeć od wyników rozpoznania stopnia zagrożenia ze strony "gościa".


ramadanio

2022-02-08, 18:44
Mieli nakaz wejścia bez ostrzeżenia i wyrwali chwasta - takie prawo, fajne, szkoda że nie u nas. Wystraczyło przeczytać spoiler.

Zyggi94

2022-02-08, 19:06
ramadanio napisał/a:

Mieli nakaz wejścia bez ostrzeżenia i wyrwali chwasta - takie prawo, fajne, szkoda że nie u nas. Wystraczyło przeczytać spoiler.


Viekawi mnie skad biora się tacy debile jak Ty. k***a pochwalać morderstwo, bo to jest zabójstwo, tu akurat maja zj***ne prawo nie ma czym się jarać. Brak bezpieczeństwa nawet we własnym domu, no w Dobra stronę świat idzie, a Ciebie mam nadzieję ktoś odpie**oli bo ma taki kaprys, no k***a debil

Wiewór

2022-02-08, 19:39
Jeśli to był murzyn to bym się nie zakładał że to było jego łóżku czy nawet mieszkanie.

mi...........pl

2022-02-08, 20:00
Policja w USA daje pospać. A ten jak by rano wstawał to by go nie było.

ramadanio

2022-02-08, 23:01
Zyggi94 napisał/a:

się jarać. Brak bezpieczeństwa nawet we własnym domu, no w Dobra stronę świat idzie, a Ciebie mam nadzieję ktoś odpie**oli



Przeczytałeś spoiler? Typ brał udział w strzelaninie z policją wcześniej, o jakim bezpieczenstwie mówisz? O bezpieczenstwie gangusów? Jebnij sie w caban xD

Zyggi94

2022-02-09, 00:14
ramadanio napisał/a:

Przeczytałeś spoiler? Typ brał udział w strzelaninie z policją wcześniej, o jakim bezpieczenstwie mówisz? O bezpieczenstwie gangusów? Jebnij sie w caban xD


Widać jaki mądry jestes, od karania ma być sąd, a nie k***a policja. Druga sprawa każdy powinien moc się bronić, jak ktoś do niego wtargnie, niezależnie jak dobrym obywatelem nie jest, dlatego wpie**alanie się bez ostrzeżenia to ch*j nie prawo, to egzekucja. Jestes kretynem i tego nie pojmiesz.

Hedonistyczny

2022-02-09, 00:42
Jednego brudasa mniej więc w czym problem????

AnonnnXX55598

2022-02-09, 17:58
kooloo napisał/a:

zadego ostrzezenia ze wchodza , gosc mogl pomyslec ze zlodziej i siega po klamke , o co chodzi tam juz egzekucje domowe wykonuja czy jak ?



Tak k***a, złodziej w umundurowaniu, krzyczący POLICE XD

Nyrewesa

2022-02-09, 18:43
AnonnnXX55598 napisał/a:

Tak k***a, złodziej w umundurowaniu, krzyczący POLICE XD



W dzwi nikt Ci nie napie**ala, nie drze ryja policja otwierać. Wychodzi po cichaczu na kwadrat i krzykiem Cię budzi, latarkami świeci w ryj. Wygląda jak dobrze zaplanowana egzekucja.

DanJ93

2022-02-09, 20:51
kooloo napisał/a:

zadego ostrzezenia ze wchodza , gosc mogl pomyslec ze zlodziej i siega po klamke , o co chodzi tam juz egzekucje domowe wykonuja czy jak ?



No jeszcze śniadanie mu mogli zrobić.
Skoro:
1. Wjechali mu na chatę
2. Krzyczeli, że są z policji (może głuchy jesteś?)
3. Gość miał spluwę
To co mieli zrobić?