18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zastrzelony

Wuja Stalin • 2012-10-06, 15:25
Zabawa małych :kupa: arabów :bomba:



I ta muza na końcu :lodowka:

spiepszaj_dzbanie

2012-10-06, 22:07
Po gębach widać że to jakeś Indyjskie parówy

kiki_riki

2012-10-06, 22:55
zęby wyp***zielił mu tym strzałem :D

Zl...........ny

2012-10-06, 23:40
demonkuba16 napisał/a:

nie dość że to poj***ne i czarne to jeszcze ma zapędy na pedalstwo....ścierwo.



Czekaj..pedalstwo?! Zdajesz sobie sprawę, że to prawdopodobnie bracia, mały nie zrozumiał "żartu" i się przejął? :facepalm:

takija

2012-10-06, 23:43
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Czekaj..pedalstwo?! Zdajesz sobie sprawę, że to prawdopodobnie bracia, mały nie zrozumiał "żartu" i się przejął? :facepalm:



k***a...poważnie?!... :facepalm: Dobrze że piszesz....

ul...........rt

2012-10-07, 10:16
Brat nie brat kiedyś odpali ładunki na tym drugim.I tak skończy się braterska więź ;)

Moja_Pani

2012-10-07, 13:31
Dzieci żydowskie w Oświęcimiu bawiły się w "palenie Żydów". To smutne, bo Ci chłopcy też musieli naoglądać się takich scen....

Zl...........ny

2012-10-07, 14:33
demonkuba16 napisał/a:



k***a...poważnie?!... :facepalm: Dobrze że piszesz....



Aha czyli dla ciebie brat obejmujący brata to pedał, a syn kochający matkę to matkojebca? k***a co za zjeb :roll:

Ne...........es

2012-10-07, 14:56
@up

witamy na sadisticu. miejsce gdzie wszyscy sa zajebisci w komentarzach

takija

2012-10-07, 18:22
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Aha czyli dla ciebie brat obejmujący brata to pedał, a syn kochający matkę to matkojebca? k***a co za zjeb :roll:



W Twoim małym rozumku istnieją takie pojęcia jak np :żart, ironia, przenośnia...i tym podobne? k***a co za zjeb :roll:

Obejmuj sobie brata, obściskuj sobie matkę...gówno mi do tego ;)

Zl...........ny

2012-10-07, 19:42
demonkuba16 napisał/a:



W Twoim małym rozumku istnieją takie pojęcia jak np :żart, ironia, przenośnia...i tym podobne? k***a co za zjeb :roll:

Obejmuj sobie brata, obściskuj sobie matkę...gówno mi do tego ;)



Ośmieszyłeś się głąbie i idziesz w zaparte ;)

Cytat:

nie dość że to poj***ne i czarne to jeszcze ma zapędy na pedalstwo....ścierwo.



Możesz wyjaśnić w którym dokładnie miejscu mamy do czynienia z ironią a w którym z przenośnią, bo ja tu tylko zauważam agresywną spinkę gimbusa.

P.S Tak z ciekawości 16 przy Twoim nicku to liczba wiosen czy iloraz inteligencji?

takija

2012-10-07, 20:26
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Ośmieszyłeś się głąbie i idziesz w zaparte ;)



Możesz wyjaśnić w którym dokładnie miejscu mamy do czynienia z ironią a w którym z przenośnią, bo ja tu tylko zauważam agresywną spinkę gimbusa.

P.S Tak z ciekawości 16 przy Twoim nicku to liczba wiosen czy iloraz inteligencji?



Mało mnie obchodzi co Ty zauważasz;) Tak samo jak mało mnie obchodzi Twoje zdanie na temat obściskiwania braci czy rodziców.

P.S profil.

Zl...........ny

2012-10-07, 23:23
demonkuba16 napisał/a:


Mało mnie obchodzi co Ty zauważasz;) Tak samo jak mało mnie obchodzi Twoje zdanie na temat obściskiwania braci czy rodziców.



Dalej mi nie wypunktowałeś tych ironii, przenośni i innych onomatopei. Nie uciekaj z odpowiedzią pierdoło ;)


Jest nasz mały zbój :)