18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zastrzelony podczas spaceru

Jesse.Pinkman • 2021-12-02, 20:10
Według źródła ofiara to handlarz bronią, został zastrzelony przez policję podczas spaceru z kobietą.

Staniaszko

2021-12-02, 20:20
Mam wrażenie, że tak troche bez powodu dostał tą kulke :D

mam_racje

2021-12-02, 20:31
@up

Nie zapłacił podatku putinowi...

Ke...........nt

2021-12-02, 21:49
Dobre. Można się przebrać za gliniarza i w spokoju strzelać do ludzi

fi...........in

2021-12-02, 21:54
Staniaszko napisał/a:

Mam wrażenie, że tak troche bez powodu dostał tą kulke



Na filmie nie widać prawej ręki. Albo w gipsie, albo jej nie miał, albo rzeczywiście gnata trzymał otwarcie, w kieszeni, tudzież w kaburze, co by panowie raczej wiedzieli z góry. Rękę widać na sam koniec, bez broni, jak gość upada na ziemię. Nie ma też dźwięku, nie wiadomo co tam się darł. I nie ma kontekstu. Jest za to gość z kamerą podbiegający po akcji. Bez powodu to to raczej nie było, biorąc pod uwagę względny spokój tej laski - wiedziała, co się szykuje.

Edit:

Gnat upada chyba za głową postrzelonego jak się przewraca.

sothis

2021-12-02, 22:47
figgin napisał/a:

Na filmie nie widać prawej ręki. Albo w gipsie, albo jej nie miał, albo rzeczywiście gnata trzymał otwarcie, w kieszeni, tudzież w kaburze, co by panowie raczej wiedzieli z góry. Rękę widać na sam koniec, bez broni, jak gość upada na ziemię. Nie ma też dźwięku, nie wiadomo co tam się darł. I nie ma kontekstu. Jest za to gość z kamerą podbiegający po akcji. Bez powodu to to raczej nie było, biorąc pod uwagę względny spokój tej laski - wiedziała, co się szykuje.
Edit:
Gnat upada chyba za głową postrzelonego jak się przewraca.



Całkiem spoko rozkminiles.

aronio

2021-12-03, 00:31
sam sie odpalił

robsonx79

2021-12-03, 00:57
Staniaszko napisał/a:

Mam wrażenie, że tak troche bez powodu dostał tą kulke



No jak bez powodu, jak odpada kwestia zeznań i nie padną nazwiska grubszych rybek z tego jeziora.

Din7

2021-12-03, 01:12
To ten od respiratorów !?

Marco_Zg

2021-12-03, 05:06
Sprzedał im broń i musieli wypróbować.

cavern69

2021-12-03, 07:58
figgin napisał/a:

Na filmie nie widać prawej ręki. Albo w gipsie, albo jej nie miał, albo rzeczywiście gnata trzymał otwarcie, w kieszeni, tudzież w kaburze, co by panowie raczej wiedzieli z góry. Rękę widać na sam koniec, bez broni, jak gość upada na ziemię. Nie ma też dźwięku, nie wiadomo co tam się darł. I nie ma kontekstu. Jest za to gość z kamerą podbiegający po akcji. Bez powodu to to raczej nie było, biorąc pod uwagę względny spokój tej laski - wiedziała, co się szykuje.
Edit:
Gnat upada chyba za głową postrzelonego jak się przewraca.



...raczej móżdżek denata i bryzg krwi.

Pawehan

2021-12-03, 08:57
Handlarz Bronią ,który sprzedał Szumowskiemu Respiratory?

cz...........ek

2021-12-03, 10:40
Pawehan napisał/a:

Handlarz Bronią ,który sprzedał Szumowskiemu Respiratory?


Dobrze, by było gdyby tak rozwiązywać w Polsce kary za defraudację publicznych pieniędzy. Jedna kulka dla załatwiacza, druga dla załatwiającego, majątki zlicytować i myk do Skarbu Państwa

legionetrangere94

2021-12-03, 12:20
Przecież jak oni zaświecili latarkami, to on sam sobie samobója strzelił. To chyba lepiej dla niego i jego kobiety, bo na komendzie by go przesłuchiwali ( torturowali ) tak długo aż wspólników by zagonił

miedzion

2021-12-03, 13:38
Samobój, 00:06 widać wystrzał w głowę a raczej chmure po spalonym prochu.