18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zastrzelony nastolatek

Jesse.Pinkman • 2023-10-12, 08:57
Według źródła ofiara to 15-letni obywatel Kostaryki. Źródło.

Pawehan

2023-10-12, 14:11
No i ch*j mnie to k***a obchodzi .

Caanonierka

2023-10-12, 14:38
Teraz,przed wyborami,truchleję na samą myśl,do czego by dochodziło,gdyby Polacy mieli taki łatwy,powszechny dostęp do broni jak np w USA..

Kriski

2023-10-13, 00:14
Jeśli zrobić to w cywilizowany sposób to ma to sens, sebixy nie mają szansy na klamkę, debile to samo. Zwykły obywatel ma poczucie bezpieczeństwa. sebix wie że może stracić jajka.

majeńka

2023-10-13, 01:11
Caanonierka napisał/a:

Teraz,przed wyborami,truchleję na samą myśl,do czego by dochodziło,gdyby Polacy mieli taki łatwy,powszechny dostęp do broni jak np w USA..


Uczciwi Polacy nie mają, pisuary za to niedawno wprowadzili ustawę że m.in. bandyci z WOT automatycznie pozwolenie dostają. A aby do WOT się dostać trzeba mieć zaświadczenie od proboszcza i kompletną książeczkę spowiedzi wielkanocnej. Ich szkolenia nie obejmują nawet obrony przed zielonymi ludzikami (aby się nam Krym nie powtórzył), za to mają dużo na temat pacyfikacji nieuzbrojonego tłumu. To jest zabezpieczenie na wypadek utraty władzy.

DerAmg

2023-10-13, 05:02
majeńka napisał/a:

Uczciwi Polacy nie mają, pisuary za to niedawno wprowadzili ustawę że m.in. bandyci z WOT automatycznie pozwolenie dostają. A aby do WOT się dostać trzeba mieć zaświadczenie od proboszcza i kompletną książeczkę spowiedzi wielkanocnej. Ich szkolenia nie obejmują nawet obrony przed zielonymi ludzikami (aby się nam Krym nie powtórzył), za to mają dużo na temat pacyfikacji nieuzbrojonego tłumu. To jest zabezpieczenie na wypadek utraty władzy.



Zwyczajnie pie**olisz.

smc

2023-10-13, 23:53
Za dwa dni się przekonasz. Ja już mam kartę powołania.