18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zastrzelił psa...

Jesse.Pinkman • 2021-09-09, 18:48
...a powinien odj***ć jego właściciela, który według opisu groził śmiercią i straszył pieskiem na stacji benzynowej w Bishop w Californii.

janlew

2021-09-10, 07:13
Obrońcy szczekających szczurów, jak ja bardzo na was sram... :sraczka:

mav

2021-09-10, 12:44
miód na moje oczy

dariuszer93

2021-09-11, 17:13
EjaCOOLat napisał/a:

Co wy tam idioci pie**olicie w komentarzach, że psa szkoda... Przecież to buldog amerykański, jedna z groźniejszych i głupich ras zaraz po amstafach i pitbulach, które nawet jeśłi są dobrze wychowywane, to może im kolba odj***ć i mogą pogryźć własnych domowników, a nawet zagryźć na śmierć (zwłaszcza dzieci)...



hahahaha, wciąż mądrzejsza od Ciebie patrząc na te wypociny grubasie spocony co tu piszesz :D
j***ć cie w ch*j, musisz byc strasznie głupi pisząc że to najgłupsze psy xD
Twoi starzy też muszą być ładnie zj***ni że cie wychowali na takiego tłustego masturbatora bydła za batoniki

WestSideNigga

2021-09-13, 01:16
EjaCOOLat napisał/a:

Co wy tam idioci pie**olicie w komentarzach, że psa szkoda... Przecież to buldog amerykański, jedna z groźniejszych i głupich ras zaraz po amstafach i pitbulach, które nawet jeśłi są dobrze wychowywane, to może im kolba odj***ć i mogą pogryźć własnych domowników, a nawet zagryźć na śmierć (zwłaszcza dzieci)...



Od najmłodszych lat miałam Rotwillera i amstaffa. Nigdy im nic nie "odj***ło" W stosunku do dzieci były jak nianie, a nawet moje myszoskoczki wchodziły amstafowi do pyska, siadaly mu na głowie i nigdy nic nie było. Więc nie pie**ol głupot bo jako osoba z doświadczeniem wiem ze żadne zwierzę z natury nie jest groźne tylko z wychowania lub choroby